Menu
Sepetim

DENTSPLY Markasına Ait Uygun Fiyatlı Ürünler Edental'de

DENTSPLY Dyract XPŞimdiye kadar yapılmış olan en gelişmiş kompomer restoratif malzeme. Ön ve arka dişlerdeki bütün kavite sınıflarının restorasyonu için özel olarak tasarlanmıştır. Dyract Extra?nın mükemmel kompozisyonu kompozitlerin estetik ve sağlamlığı ile cam iyomerlerin düşük çekme oranlarını v..
Dentsply Prime & Bond Universal Bond Prime&Bond universal™; Etch&Rinse (Total Etch), Self Etch ve Selektif Etch adezivlerin bir bileşimi olan üniversal adezivdir. Hem direkt hem de indirekt endikasyonlar ve diş minesinin, dentinin, kompozitlerin zirkonyanın ve metallerin bağlanma..
DENTSPLY SİRONA Dyract Xp Kompomer    Şimdiye kadar yapılmış olan en gelişmiş kompomer restoratif malzeme. Ön ve arka dişlerdeki bütün kavite sınıflarının restorasyonu için özel olarak tasarlanmıştır. Dyract Extra’nın mükemmel kompozisyonu kompozitlerin estetik ve sağlamlığı ile c..
Palodent V3’ün sundukları: Doğru kontaktlar:    Kötü kontakt oluşturulması kırıklara, gıda birikimine, dişeti iltihabına ve tekrarlayan çürüklere yol açabilir. Palodent V3’ün nikel-titanyum halkaları, molarlar ve premolarlara sürekli separasyon gücü uygular ve öngörülebilir ..
Dentsply Sirona WaveOne Gold Paper Point Ürün ÖzellikleriKolay ve hızlı tanımlama için özel olarak Waveone Gold kodlarıyla renklendirilmiştir.Waveone Gold kanal kurulama kağıtları, Waveone Gold eğeleri tarafından oluşturulan değişken konik şekillere uyacak şekilde sistemle birebir uyumludur.Özel pak..
Dentsply Sirona WaveOne Gold Reciproc Ürün Özellikleri Dentsply marka Waveone Gold, ısıl işlem görmüş yeni jenerasyon olup tek eğeli resiprokal endodonti sistemidir.Çeşitli vakalarda etkinlik ve güven açısından tek endodonti sistemi halinde çalışmak üzere tasarlanmış kanıtlanmış ürünleri bir ar..
Özellikle uzun süre protez kullanan hastaların şikayet ettiği vuruklar ve bu yüzden oluşan lezyonların tedavisinde kullanılır. Problemli doku yüzeyinin örtülmesinde  fonksiyonel olarak kullanılır. Örttüğü doku yüzeyinde iyileşmeyi hızlandırır ve travmayı ortadan kaldırır.Hiç bir toksik etki ve ..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)