Menu
Sepetim

DMG Markasına Ait Uygun Fiyatlı Ürünler Edental'de

Luxatemp Star   Sert, fakat vazgeçilmez.En iyi ürünlerde, geliştirilebilir. Bunun ispatı: Yeni Luxatemp Star’dır.Önceki sürümü, birçok defa ödül almıştır. Dental Advisor’e* göre Amerika’da birçok kez 1’nci **olmuş ve »Top Provisional Material« ve »Best of the Best« kapsadakda “Re..
DMG Constic Kendinden Adezivli Akışkan KompozitConstic sayesinde daha hızlı, daha güvenli dolgu süreçleri.Constic, DMG kalitesinde, kendiliğinden aşındırılan, kendinden yapışkanlı akıcı kompozitinizdir. Özellikle verimli ve güvenli bir uygulama için aşındırma jeli, bağ ve akıcı kompoziti tek bir ürü..
DMG Contax BondKompozitler ve kompomerle için geliştirilmiş iki aşamalı bir dental adezivdir.DMG Contax Bond AvantajlarıAsitleme yani etching gerektirmez.Düşük post-operatif hassasiyet.Yüksek bağlanma dayanımıDMG Contax Bond Intro Kit Paket İçeriği1 adet Contax Primer 5ml1 adet Contax Bond 5ml25 ade..
DMG Etching Gel Jumbo AsitÇok amaçlı etching jeliKullanım AlanlarıMine ve dentinde etching için kullanılır.Avantajları• % 37 fosforik asit jeli• Kolay görünüm için mavi renkli• Ideal tutunma özelliği• DMG’ ye özgün Mikrotip ile hassas, hijyenik uygulama• İki ayrı yoğunlukta vardır.ÖzelliklerEtching ..
Honigum  Engelleri aşar.Honigum, tedavüle girdiği 1997 yılından beri dünya çapında en başarılı ve en sevilen ölçü maddesi olmuştur. DMG, ürün portföyünü, dış hekimlerinin değişik gereksinimlerine göre sürekli geliştirilmiştir. Honigum tüm endikatör ve teknikler için yüksek hassasiyet sunar. Bun..
Dmg Honigum Putty A Tipi Silikon El Formu Nedir?Honigum Putty, elle karıştırmaya yönelik VPS tabanlı A tipi silikon ölçü malzemesidir. Malzeme deformasyondan sonra mükemmel bir iyileşme özelliğine sahiptir, böylece ayrıntıların bile hassas şekilde çoğaltılmasına olanak sağlar. DMG tarafınd..
Aproksimal ve vestibüler bölgelerdeki başlangıç çürüklerinin mikroinvazif tedavisi için geliştirilen Icon çürük infiltrasyon sisteminin, koruyucu tedavi ile invazif tedavi arasındaki geçiş vakaları için yeni bir tedavi imkanı sağladığı bildiriliyor.Ürün uygulama alanına göre 2 farklı şekilde kullanı..
Icon approximal ile, bir delme işlemi gerektirmeksizin, interdental boşluklardaki erken çürükler engellenebilir.Patentli Approximal-Uçları sayesinde,tedavi edilecek yere hızlı ve kolay şekilde ulaşılabilir.Lezyon önce özel bir aplikatör yardımıyla bir dağlanmış jel ile hazırlanır.Sonra yüksek s..
lonosit-BaselinerIonosit-Baseliner, kompozit, seramik ve amalgam restorasyonlar için ideal kaide malzemesidir.Ayrıca, inlay ve onlay preperasyonlarında undercut’ ların kapatılması için de kullanılabilir. Ionosite-Baseliner’ ın kimyasal yapısı, kompozit restorasyonların doğal polimerizasyona bağ..
DMS Tray Adhesive 10 mlA tipi silikon ölçü materyalleri için kaşık adheziviDMG Kaşık Adezivi 10 ml Kullanım AlanlarıMetal ve plastik ölçü kaşıklarına VPS bazlı materyallerin (A tipi silikon ölçü maddelerinin) optimum tutunması için kaşık yapıştırıcı.DMG Kaşık Adezivi 10 ml Avantajları• VPS bazlı mal..
LuxaCore Z Dual, DMG'nin kor oluşumu ve kök postu simantasyonu için birinci sınıf malzemesidir. Dentin benzeri düzeltilebilirlik sunar ve böylece özellikle kontrollü madde uzaklaştırılmasına ve hassas hazırlamaya olanak tanır.Çekirdek yapıları ve kök postu simantasyonuDentin benzeri düzeltilebilirli..
LuxaCrown Kalıcı Kron Köprü Yapım Materyali*Hızlı ve kolay,*Mükemmel sonuçlarla uzun ömürlü,*Optimum mekanik özellikler,*Zaman ve maliyet tasarrufu,*Geleneksel kuronlara uygun fiyatlı alternatif,*Yaşa bağlı diş restorasyonu,*Yaprak döken diş restorasyonu,*Kanal tedavisi sonrası diş restorasyonu..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)