Menu
Sepetim

EMS Airflow Prophylaxis Master Premium Bluetooth

EMS Airflow Prophylaxis Master Premium Bluetooth 

AIRFLOW® Prophylaxis Master, "Biyofilm Tedavi Rehberi” için EMS geliştirilmiş en son yeniliktir: çürükler için eşsiz bir çözüm, periodontolojik vakalar içinde önlem ve bakım sunmaktadır.
Yoğun bir profesyonel kullanım için tasarlanan cihaz, benzersiz ergonomi, yüksek hassasiyet, kolay bakım ve en yüksek hijyen standartlarına uygunluk ile karakterizedir.
AIRFLOW® Prophylaxis Master, Biyofilm Tedavi Rehberinin 3 temel tedavi aşamasına uyum sağlamak için özel olarak üretilip yüksek performans, güvenlik ve konfor standartlarına göre tasarlanmıştır.
AIRFLOW® Plus tozu, biyofilmleri, lekeleri ve erken evre diş taşlarını sup ve subragingival alandan rahatça ve etkili bir şekilde giderir ve periodental el aletine ve kavitron aletine duyulan ihtiyacı azaltır.
Polisaj için lastik kap, fırça ve macun kullanmaya gerek kalmaz.
PS uç ile PIEZON® NO PAIN, gerektiğinde minimal invaziv kullanım sağlar.
Tedaviyi, ayarlanabilen bir su sıcaklığı ile gerçekleştirilir ve kablosuz ayak pedalı ile tüm fonksiyonları kontrol edebilirsiniz.

Paket İçeriği : 

1 AIRFLOW® Uygulama ucu, 1 PERIOFLOW® Uygulama ucu, 1 PIEZON® Uygulama ucu, 1 Boost Kablosuz pedal, 1 PLUS Toz haznesi, 1 CLASSIC Toz haznesi, 1 PIEZON® Şişe (800ml), 1 NIGHT CLEANER (800ml), 1 NIGHT CLEANER Şişe (800ml), 2 AIRFLOW® CLASSIC comfort Toz 300g, 12 AIRFLOW® PLUS Toz 120g

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı