Menu
Sepetim

Microvem Yüzey Dezenfektanı (5 Lt.)

MICROVEM AF, hidroalkolik solüsyon , küvezlerde, hasta yataklarında, diş ünitelerinde, ayretörlerde , ameliyathane masaları, tıbbi ekipmanların yüzey temizliğinde , kapı kolları, merdivenler.asansörler  ve yatay, dikey, tüm yüzeylerde dezenfeksiyonunda kullanılır.
MİCROVEM AF.tıbbi cihaz ve makine yüzey temizliğini .aynı zamanda dezenfeksiyonunu etkili ve hızlı şekilde sağlayan bir üründür.MİCROVEM AF, cam, seramik, silikon, plastik (pleksiglas dahil), tahta, aliminyum ve paslanmaz çelik malzemeyle   uyumludur.
Kullanım Yeri ve Talimatı : MİCROVEM AF,tüm yatay ve dikey yüzeylere uygun.kullanıma hazır püskürtme dezenfektanıdır.30cm mesafeden püskürtülür.Temiz bir bezle yada steril bir kompres ile silinir.
Formülü : Etil Alkol (Etanol),Propan –  (İzopropil Alkol) ,  Didesi! Dimetil Amonyum  Klorür.Koruyucu Katkılar.Parfüm Aldehit ve Fenol  içermez.
Uyarılar : Yanıcıdır.Gözle temas halinde bol su ile yıkayınız .gerekirse doktorunuza başvurunuz. Ürünün raf ömrü üretim tarihinden itibaren 3 yıldır.Gerektiğinde zehir danışma merkezinin 114 nolu telefonunu arayınız.
Zehirlenme : Özel bir antidotu yoktur,semptomatik tedavi  yapılır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı