Menu
Sepetim

SCHUMACHER PERFEKTAN ENDO 1 LT KONSANTRE ALET DEZENFEKTANI

Tıbbi Aletler için Aldehit İçermeyen Konsantre Alet Dezenfektan

- Yüksek materyal uyumluluğu
- Tıbbi aletlerin ön temizlik ve dezenfeksiyonu için ideal
- Mükemmel temizleme özelliği

Ürün Özellikleri

PERFEKTAN ENDO tıbbi aletleri daldırma yöntemiyle temizleme ve dezenfekte etmek için kombine edilmiş güçlü bir preparattır.

PERFEKTAN ENDO korozyon inhibitörleri içerir, aldehit ve fenol içermez. Formülasyonunda aldehit bulunmaması nedeniyle protein sabitlenmesine neden olmaz.

Tüm materyallerle uyumluluk gösterir ve tüm bakteri, mantar ve virüs türlerine karşı yüksek etkilidir. Bu nedenle tıbbi alet dezenfeksiyonu için yeni RKI (Robert Koch Institute) rehberine göre temizleme ve dezenfeksiyon işlemi için mükemmel bir bileşimdir. Dezenfeksiyon işlemi personel koruması ve güvenliği için tıbbi aletin kullanımından hemen sonra ön temizlik yapılmadan gerçekleştirilebilir.

PERFEKTAN ENDO çalışma güvenliği açısından; insan sağlığı ile ilgili hassasiyet yaratıcı maddelerin kullanılması ile ilgili belirlemelere uygundur. (TRGS 525/540)

Kullanım Alanları

Tıbbi aletlerin protein sabitlenmesi olmadan dezenfeksiyonu ve temizliği için idealdir. Tıbbi aletlerin manuel daldırma banyolarında ultrasonik banyolarda kullanımı için uygundur.

İçerik

100 g solüsyon şunları içerir: 3,75g kokospropilendiaminguanidinyumasetat, 5,63g didesilmetiloksietilammonyumpropiyonat %5-15 noniyonik yüzey aktif maddeler ve parfüm içerir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı