Menu
Sepetim

3M Impregum™ Penta™ Soft Polieter Ölçü Materyali

3M Impregum™ Penta™ Soft Polieter Ölçü Malzemesi

Zorlu vakaların kontrolünü elinize almanıza yardımcı olmak için tasarlanan 3M™ Impregum™ Polieter Ölçü Malzemesi, tercih ettiğiniz dağıtım sistemi ve viskozitede mevcuttur. Nemli ortamlarda iyi performans gösterir ve karmaşık vakalar için idealdir. Yeterli çalışma süresi, mükemmel akışkanlık ve içsel hidrofiliklik, ilk çekimde hassas, doğru diş ölçüleri elde etmenize yardımcı olur.

Benzersiz nem toleransı, ıslak ortamlarda bile mükemmel ayrıntı üretimi ve boşluksuz ölçüler sağlar

Ayarlama sonrası malzeme sertliği, implant kopinglerinin doğru şekilde aktarılmasını sağlamaya yardımcı olur

Tüm çalışma süresi boyunca sürekli akıcılık, onu büyük ve karmaşık vakalar için uygun hale getirir

Monofaze ve 1 adımlı ağır/hafif ölçü teknikleri için çeşitli viskoziteler, ayar süreleri ve dağıtım sistemleri mevcuttur

Snap-set davranışı, tam oturan restorasyonlar için distorsiyon riskini en aza indirir

3M™ Sıkılaştırıcı Retraksiyon Pastası ile daha doğru ölçüler için her adımda nemi kontrol edin ve diş eti dokusunu nazikçe geri çekin

3M™ Impregum™ Polieter Ölçü Malzemesi çalışma süresi boyunca mükemmel akışkanlığı korur. Bu size daha az hata fırsatıyla yeterli çalışma süresi sağlar, böylece olağanüstü ayrıntı üretimiyle distorsiyonsuz baskılar sunabilirsiniz. Malzeme, çok üniteli kasalarda her kenar boşluğuna uyum sağlarken sertliği, implantların doğru yerleştirilmesini sağlamak için kopingleri yerinde tutar. 3M™ Impregum™ Polieter Ölçü Malzemesi ile alınan hassas ölçüler, zamandan ve paradan tasarruf ederken olağanüstü sonuçlar elde etmenize yardımcı olmak için ayarlama, yeniden yapma ve tekrar alma ihtiyacını azaltır.

Kontrolün sizde olması için çalışma süresi ile zamanı ayarlama arasında doğru dengeyi bulun. 3M ölçü malzemeleri zamana karşı stresli bir yarıştan kaçınmanıza yardımcı olur.

Ölçü malzemelerimizin mükemmel özellikleri, hassas ayrıntıları yakalamanızı ve çarpıcı doğrulukta ölçüler üretmenizi sağlar.

Neme dayanıklı malzemelerimiz dokuyla ilk temastan itibaren kan ve tükürüğün yerini alarak mükemmel, boşluksuz ayrıntı üretimi sağlar.

Karıştırma üniteleri, şırıngalar, tepsiler ve daha fazlası dahil, ölçüler için ihtiyacınız olan her şeyi bulun. 3M, her durumda size yardımcı olacak eksiksiz bir malzeme portföyüne sahiptir.

3M Impregum™ Penta™ Soft Polieter Ölçü Malzemesi Tavsiye edilen Kullanım Yerleri – Endikasyonlar

Karmaşık vakalar

Fonksiyonel ölçüler

Kakma ve kaplama gösterimleri

İmplant ve büyük restorasyon ölçüleri

Fiksasyon ölçüleri

Kron ve köprü ölçüleri

Total veya Parsiyel hareketli protezler için ölçüler

3M Impregum™ Penta™ Soft Polieter Ölçü Materyali Çalışma Süreleri

3M Impregum™ Penta™ Soft Polieter Ölçü Materyalinin farklı viskozitede ürünleri olmakla birlikte klinik çalışma süreleri 1'45'' ile 3'15'' arasında değişir.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı