Menu
Sepetim

Kamalar

Dental Kamalar Nedir ve Ne İşe Yarar?

Dental kamalar diş hekimliğinde kullanılan restorasyonların kenar uyumları ve diş eti taşkınlıklarının önlemek için kullanılan tahta veya plastikten yapılmış materyallerdir.

Dental Kamaların Fiyatları

Dental kamaların fiyatları, marka, malzeme kalitesi ve özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Fiyatlar, sette bulunan kamaların sayısına ve çeşidine göre değişiklik gösterebilir. En uygun fiyatları görmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun dental kamayı seçmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
Yüksek Teknoloji Ürünü İnterdental KamaAdapt Luciwedge, kompozit restorasyonlarda kullanıma uygun, yüksek teknoloji ürünü bir interdental kamadır.Adapt Luciwedge:Yüksek adaptasyon yeteneği ile ideal diş separasyonu sağlar.Uygulama sırasında temel özellikleri kaybetmeden separasyon sağlar. Farklı pro..
Polydentia Kama Ürün Açıklamasi Üretim uzmanlığı ve İsviçre Kalitesine yoğunlaşan Polydentia, dişler arası ahşap kama ile birlikte hemostatik özelliklerle ifadesini buldu. İsviçre ormanlarındaki akçağaçtan yapılan yeni kamalar, dişetinde astrenjan (Dokuları sıkıştıran yahut daraltan bir ilaç) e..
Ruby Kama Ürün Özelliği Matriks kalınlığını telafi eden ve güçlü birinterproksimal temas kurulmasını sağlayanseperasyonu gerçekleştirmesi dışında, matriksi, kavitetabanının etrafında dişin konturuna uygun şekildeadapte etme görevi üstlenmektedir. Lingual veyabukkal taraftan veya aynı anda iki t..
Torr Kama Ürün Açıklamasi :Matriks kalınlığını telafi eden ve güçlü birinterproksimal temas kurulmasını sağlayanseperasyonu gerçekleştirmesi dışında, matriksi, kavitetabanının etrafında dişin konturuna uygun şekildeadapte etme görevi üstlenmektedir. Lingual veyabukkal taraftan veya aynı anda iki tar..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)