Menu
Sepetim

Pedodonti Ürünleri

Pedodonti Ürünleri: Nedir ve Ne İşe Yarar?

Pedodonti ürünleri, çocuk diş hekimliğinde kullanılan özel araç ve gereçlerdir. Bu ürünler, çocukların diş sağlığını korumak ve tedavi etmek amacıyla tasarlanmıştır. Florid jel, fissür örtücü, süt dişi kronları, çocuk protezleri ve çeşitli diş macunları gibi ürünler pedodonti kategorisine girer. Çocukların ağız ve diş sağlığına yönelik olarak özel olarak tasarlanan bu ürünler, diş çürüklerinin önlenmesi, dişlerin korunması ve ağız hijyeninin sağlanmasına yardımcı olur.

Pedodonti Ürünleri Fiyatları

Pedodonti ürünlerinin fiyatları, kullanılan malzeme kalitesi, marka ve ürün çeşidine göre değişiklik gösterir. Tekli veya set halinde satılan pedodonti ürünleri, çeşitli bütçelere uygun seçenekler sunar. Yüksek kaliteli ve özel tasarım ürünler genellikle daha yüksek fiyat aralıklarında bulunur. En uygun fiyatları görmek ve çocuklarınızın diş sağlığı için en doğru ürünleri seçmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
Özel şırıngası ve akışkanlığı sayesinde en dar fissürlere ve çukurlara bile kolay uygulanır.Clinpro™ sealant diş yüzeyine uygulandığında görünülürlüğünü arttıran pembe renktedir. Işıkla sertleştirildikten sonra rengi beyaza döner, bu sayede diş hekimi fissür örtücüyü uyguladığı yeri kürlemeden önce ..
3M Clinpro White Varnish Flor Vernik 50 Lik - Florid İçeren Hassasiyet Giderici Vernik• Ağız içinde ulaşılması zor alanlara ulaşacak şekilde formüle edilen ve kolay uygulanan, tek dozluk ambalajı  içerisinde pratik bir hassasiyet giderici cila olan Clinpro White Varnish’in uygulama sonr..
Cotisen Flor KaşıkGövde tasarımlı ölçü kaşığı, anatomik tasarımlı,Benzersiz tam Çift kemerli köpük Ölçü KaşığıBoyut: L: 193*65mm;M: 180*60mm;S: 160*55mmMalzeme: PECotisen Flor Kaşık Paket İçeriği50 Adet..
Dentsply Sirona Dyract XPŞimdiye kadar yapılmış olan en gelişmiş kompomer restoratif malzeme. Ön ve arka dişlerdeki bütün kavite sınıflarının restorasyonu için özel olarak tasarlanmıştır. Dyract Extra?nın mükemmel kompozisyonu kompozitlerin estetik ve sağlamlığı ile cam iyomerlerin düşük çekme oranl..
Dentsply Sirona Dyract Xp KompomerŞimdiye kadar yapılmış olan en gelişmiş kompomer restoratif malzeme. Ön ve arka dişlerdeki bütün kavite sınıflarının restorasyonu için özel olarak tasarlanmıştır. Dyract Extra’nın mükemmel kompozisyonu kompozitlerin estetik ve sağlamlığı ile cam iyomerlerin düş..
Exlin Flor Kaşığı Ürün ÖzellikleriDış yüzeyde vakum yalıtımı, ısırma yüzeylerinde diş anatomisine uygunluk. Kilitlemeli tutamaçlar, boyutlara göre farklı renkler ve 4 farklı boyut.Tam olarak ölçüm alınması için jeli ulaşılması zor yüzeylere doğru zorlayacak bir tasarıma sahiptirMaksimum hasta konfor..
FGM Fluor Care Flor Köpüğü daha düşük yutulma riski olan köpükte florür, üç hoş aromada mevcuttur; Nötr: tutti-frutti, Asitli: çilek ve üzüm FGM Fluor Care (Flor Köpüğü) Özelliği:FGM Fluor Care Flor Köpüğü, dişlerinizi korumak ve güçlendirmek için özel olarak formüle edilmiş et..
Imicryl Fissured Nova Fissür Örtücü ÖzellikleriFissured Nova Plus düşük dolduruculu, ışıkla sertleşen, maksimum seviyede ve sürekli flor salınımı yapan fissür örtücüdür.Imicryl Fissured Nova Fissür Örtücü AvantajlarıYüksek penetrasyon için etkin akıcılık düzeyi Uzun süreli ve ma..
Imicryl Fissured Nova Plus Fissür Örtücü Nedir?Fissured Nova Plus yüksek dolduruculu, ışıkla sertleşen, maksimum seviyede ve sürekli flor salınımı yapan fissür örtücü.Imicryl Fissured Nova Plus Fissür Örtücü AvantajlarıYüksek penetrasyon için etkin akıcılık düzeyi Uzun süreli ve ..
Imicryl Nova Compomer FlowNova Compomer Flow yüksek konsantrasyonda flor salınımı yapan, ışıkla sertleşen kompomer esaslı dolgu maddesidir. Kimyasal özelliği sayesinde cam iyonomerin doldurucu formülünü ve kompoziti tek bir üründe birleştirir. Nova Flow Compomer yüksek miktarda koruyucu florür salın..
Nova Compomer Rainbow KompomerNova Compomer Rainbow flor salınımı yapan, ışıkla sertleşen, kompomer esaslı renkli, sim efektli dolgu malzemesidir.Avantajlar•Yüksek oranda ve uzun süreli flor salınımı yapar•Kolay parlatılabilirlik, kolay şekillendirme ve güvenilir adaptasyon•8 farklı göz alıcı simli ..
Imicryl Nova Compomer Classic&Rainbow 40'lı Kapsül Super SetNova Compomer yüksek konsantrasyonda flor açığa çıkaran, ışıkla sertleşen kompomer dolgu.Kimyasal özelliği sayesinde cam iyonomerin doldurucu formülünü ve kompoziti tek bir üründe birleştirir.Nova Compomer özellikle çürük riskinin yükse..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)