Menu
Sepetim

Bonding Sistemleri

Bonding Sistemleri

Bonding sistemleri diş hekimliğinde diş ile direkt ve indirekt restorasyonlar arasındaki bağlantıyı sağlayan dental ürünlerdir.

Bu kategoride bond, primer ve adeziv gibi her türlü bonding ajanının özelliklerine ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

 TOKUYAMA Universal Bond II Kit Nedir? TOKUYAMA Universal Bond II  Tokuyama'nın her türlü direkt ve indirekt restorasyon türleri için geliştirdiği universal bir bonddur. TOKUYAMA Universal Bond II Kit ÖzellikleriSeramik, metal ve zirkonyum materyaller ile uyumluIşıkla ve self-cu..
3M Espe Adper Single Bond 2 Adeziv Ürün ÖzellikleriPrimer ve bond tek şişededir.Aseton İçermez.5. jenerasyon bonddur.3M Espe Adper Single Bond 2 Adeziv EndikasyonlarıÖn ve arka dişlerin kompozit restorasyonundaKompozit ve porselen veneer yapımındaKırık kompozit dolguların tamirindeAmalgam dolgulara ..
3M Espe Scotchbond Universal Plus Bond Adeziv 3M Espe Scotchbond Universal Plus Bond Adeziv Sistem dünyadaki ilk ve tek radyoopak, tüm direkt ve indirekt restorasyonlarda tüm asitleme teknikleriyle kullanılabilen universal adezivdir.3M Espe Scotchbond Universal Plus Bond Adeziv ÖzellikleriPost-..
3M Espe Scotchbond Universal Plus Bond Adeziv 3M Espe Scotchbond Universal Plus Bond Adeziv Sistem dünyadaki ilk ve tek radyoopak, tüm direkt ve indirekt restorasyonlarda tüm asitleme teknikleriyle kullanılabilen universal adezivdir.3M Espe Scotchbond Universal Plus Bond Adeziv ÖzellikleriPost-..
3M Espe Single Bond Universal Çok Amaçlı Adeziv BondTüm direkt ve indirekt restorasyonlarda kullanılabilen tek ve kolay uygulama tekniğiyle mine, dentin, cam seramik, dental alaşımlar ve kompozitlere primer gerektirmeden bağlanmayı sağlayan bir tür adezividir.Total-etch, self-etch ve selective-etch ..
3M™ Scotchbond™ Universal Plus Adeziv Birim Doz 100 L-Pop3M Espe Scotchbond Universal Plus Bond Adeziv Sistem dünyadaki ilk ve tek radyoopak, tüm direkt ve indirekt restorasyonlarda tüm asitleme teknikleriyle kullanılabilen universal adezivdir. 3M™ Scotchbond™ Universal Plus Adeziv Birim Doz 10..
Bisco All Bond Universal 4 ml Nedir?BISCO ALL-BOND UNIVERSAL asit, primer ve bonding uygulamalarını tek şişede birleştiren ışıkla polimerize bir dental bonding ajanıdır. ALL-BOND UNIVERSAL etanol/su bazlı bir dental adesivdir, dentin ile kesik veya kesik olmayan mineye bağlanır. Universal bir adesiv..
Bisco All Bond Universal Bonding Refil 6ml Ürün AçıklamasıALL-BOND UNlVERSAL’in mükemmel kimyasal yapısı hem self-etch hem de total-etch asitleme tekniği ile kullanılmasına imkan sağlar. Tüm direk ve indirek restorasyonlarda, Tüm indirek restoratif yüzeylere doğrudan primer uygulamasında, Cam i..
BİSCO ONE-STEP BOND 6ML BİSCO ONE-STEP BOND 6ML ışıkla sertleşen self-cure ve dual-cure materyaller içeren bir adezivdir. Bisco All-Bond 2 ürünün kimyasal birleşimini içerir.Ek aktivatör kullanımına gerek kalmadan self-cured ve dual-cured materyallerle uyumlu olarak ışıkla polimerize olur.Düşük..
Bisco Primer Universal Primer Dual-Cure AdezivIşık gerektirmeden de polimerize olabilen Bisco Primer Universal Primer Dual-Cure Adeziv dual-core sistemi sayesinde kullanım kolaylığı sağlayıp diş hekiminin kafasındaki polimerizasyon ile ilgili soru işaretlerini ortadan kaldırır.Bisco Primer Univ..
BİSCO Z-PRİME PLUS ZİRKONYUM PRİMERİBisco Z-PRIME Plus, tek bileşenli emişli ajan indirekt restoratif malzeme ve kompozit reçine siman arasındaki yapışmayı geliştirmek için kullanılır. Bu yüzey, zirkonyum ve alüminyum metal oksit seramik tedavi yanı sıra, metaller / alaşımlar, kompozitlerde kullanıl..
CAVEX QUADRANT UNİ-SE-BOND Ürün Açıklaması :Işıkla sertleşen, self-etching, tek komponentli adeziv sistemdir.Quadrant Uni-SE-Bond universal adeziv restorasyonlarla kullanıma uygun ışıkla sertleşen tek komponentli all-in-one (tek aşamalı) adeziv sistemdir. Quadrant Uni-SE-Bond ile asit, primer ve bon..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 68 (6 Sayfa)