Menu
Sepetim

Kerr OptiBond All-In-One Adeziv Sistemi

Self-Etch Tekniği için Tek Bileşenli Dental Adeziv

OptiBond® All-In-One, direkt ve indirekt restorasyonların sayısız birçok çalışma aşamasını elimine eden, kendinden asitli ve tek bileşenli adezivdir. Daha derin bir asitlenmiş yüzey, daha güçlü bir mekanik retansiyon ve kimyasal bağlantı oluşturduğundan, Nano-etchingin benzersiz özelliği ve mine yüzeyinde oluşturduğu pürüzlülük, OptiBond® All-In-One’ı pazarda bulunan tüm tek bileşenli adezivlerden daha üstün kılar.

Özellikler:
 Basit, tek aşamalı uygulama prosedürü. Etch materyali, Primer ve Bonding bir materyal içinde bulunur. Karıştırma işlemi gerektirmez.

 Olağanüstü bağlanma kuvveti. 7. jenerasyon self-etch adezivle eşsiz Nano-etch teknolojisi, dentin ve mine tabakasına yüksek oranda bağlanma sağlar.
 Direkt / indirekt uygulama. Mine ve dentin tabakasına, porselen ve seramik materyallere yüksek oranda bağlanır-hatta metal destekli indirekt restorasyonlarda bile NX3 ve Maxcem Elite rezin simanlar ile uygulandığında mükemmel bir adezyon sağlar.
 Üçlü solvent sistemi. Üçlü solvent sistemiyle ürünün raf ömrü dayanıklılığı iyileştirilmiştir ve güvenebileceğiniz uzun dönem bond performansı için etkili bir mine etchingi sağlar.
 Şişe ve tek kullanım doz uygulama formları mevcuttur.

Optibond All-In-One - Kod: 33381 E
Ambalaj Şekli: 1x5 ml OptiBond All in One şişe, 3x0,18 ml OptiBond All in One Unidose
25 adet karıştırma kabı, 50 adet aplikatör

Optibond All-In-One 100 Pack  - Kod: 34449 E
Ambalaj Şekli: 100x0,18 ml OptiBond All in One Unidose, 
100 adet KERR aplikatör ucu

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı