Menu
Sepetim

Dental Matrix Sistemleri

Dental Matrix Sistemleri Nedir ve Ne İşe Yarar?

Dental matrix sistemleri, diş hekimliğinde restoratif işlemlerde kullanılan ve dişin doğal formunu yeniden oluşturmaya yardımcı olan araçlardır. Bu sistemler genellikle amalgam veya kompozit dolguların yerleştirilmesi sırasında diş etrafına geçici bir yapı oluşturmak için kullanılır. Bu geçici yapılar, dolgunun şeklini ve doğru konturu korumak için diş etrafına yerleştirilir ve dolgu malzemesinin sertleşmesi için uygun bir ortam sağlar. Bu sayede, dolgu işlemi sonrasında doğal diş formunun ve fonksiyonunun yeniden kazanılması sağlanır.

Dental Matrix Sistemlerinin Fiyatları

Dental matrix sistemlerinin fiyatları, marka, malzeme kalitesi, ve paket içeriği gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Genellikle çeşitli boyutlarda ve tiplerde sunulan bu sistemler, farklı bütçelere uygun seçenekler sunar. En uygun fiyatları görmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun dental matrix sistemlerini seçmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
ÜRÜN AÇIKLAMASIPalodent® V3 Kesit Matris Sistemi, arka bölgedeki restorasyonların yerleştirilmesi için bir nikel-titanyum tutma halkası, interproksimal kama, WedgeGuard ve kesit matrislerini kullanır. Kesit matrisleri, tüm arka restoratif materyallerle kullanım için uygundur. Palodent® V3 EZ Coat ma..
PALODENT V3 Matrix Set İntro Kit • Güvenilir sıkı kontak noktaları• İdeal diş eti uyumu• Daha az artık materyal sonucu sorunsuz bitim işlemi• Kullanımı kolay sistem• Kolay takıp çıkartmak için özel dizayn edilmiş kulakçıklar• İdeal anatomi için belirgin marjinal kenar• Gingivo aksel köşede boşl..
Palodent V3’ün sundukları:Doğru kontaktlar:    Kötü kontakt oluşturulması kırıklara, gıda birikimine, dişeti iltihabına ve tekrarlayan çürüklere yol açabilir. Palodent V3’ün nikel-titanyum halkaları, molarlar ve premolarlara sürekli separasyon gücü uygular ve öngörülebilir ve doğru kontakt..
Dispodent Düz Matrix Bandı4-5-6-7 Nolar mevcuttur1 Metredir.Kullanımı kolaydır...
YENGEÇ MATRİX BANDIPaslanmaz çelikten yapılmıştır.Kolay kopmaz ve paslanmaz.Paketleme: 12'li Şeffaf Paketlerde..
Sharp Düz Matriks Bandı·Akıllı kutu içerisinde düz matriks bandı.·Paslanmaz çelik.Paket İçeriği·1 metre band..
Özellikleri:Paslanmaz çelikten yapılmıştır.Kolay kopmaz ve paslanmaz.Extra ince 0.03mm – 0,04mm – 0,05mm olarak değişik ebatları mevcuttur.Ambalaj Şekli:Her biri farklı kalınlıklarda (0.03 mm – 0,04mm – 0,05mm) 10 m uzunluğunda tekli paketler...
Özellikleri: Paslanmaz çelikten yapılmıştır.Kolay kopmaz ve paslanmaz.0,04mm Ambalaj Şekli: Her biri 12-13-14-15-16 numaralarda 12'li paketlerde...
Supermat Universal dental matriks germe sistemidir. Hem şeffaf hem de çelik posterior matrisler için idealdir. Pratiktir; Standart posterior uygulamalar için hızlı ve kolay uygulama imkanı sunar.Supermat İle kullanabileceğiniz orjinal Kerr Supercap ürünleri ince ve benzersizdir. Adapt SuperCap matri..
Kerr™ Matrisler Dental Restorasyonlara Yönelik AksesuarlarSuperMat Sistemi ile Uyumlu MatrislerHawe Adapt™ Matrisler: Hawe paslanmaz çelik matrisler 0.045 mm kalınlığındadır. Proksimal ve interproksimal bölgeler için uygundur. Interproksimal bölgelere kolay bir şekilde yerleştirilir. SuperMat sistem..
Kerr™ Matrisler Dental Restorasyonlara Yönelik AksesuarlarSuperMat Sistemi ile Uyumlu MatrislerHawe Adapt™ Matrisler: Hawe paslanmaz çelik matrisler 0.045 mm kalınlığındadır. Proksimal ve interproksimal bölgeler için uygundur. Interproksimal bölgelere kolay bir şekilde yerleştirilir. SuperMat sistem..
Hawe Tofflemire Konturlu Matrisler: Paslanmaz çelikten üretilmiştir. 0.050 mm ve 0.038 mm kalınlıklarında mevcuttur. SuperMat sistemi ile birlikte kullanımı tavsiye edilir...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)