Menu
Sepetim

Dental Matrix Sistemleri

Matriks sistemleri diş restorasyonu sırasında kompozit dolgu, amalgam ve siman gibi maddelerin uygulanması aşamasında dişlerin anatomik yapılarını takip ederek diş sınırlarıyla uyumlu taşkın olmayan dolgular yapılmasını sağlayan dental ürünlerdir.
Bu kategoride dental matrix sistemleri çeşitlerine ve dental matrix sistemleri fiyatlarına ulaşabilirsiniz..
ÜRÜN AÇIKLAMASIPalodent® V3 Kesit Matris Sistemi, arka bölgedeki restorasyonların yerleştirilmesi için bir nikel-titanyum tutma halkası, interproksimal kama, WedgeGuard ve kesit matrislerini kullanır. Kesit matrisleri, tüm arka restoratif materyallerle kullanım için uygundur. Palodent® V3 EZ Coat ma..
PALODENT V3 Matrix Set İntro Kit • Güvenilir sıkı kontak noktaları• İdeal diş eti uyumu• Daha az artık materyal sonucu sorunsuz bitim işlemi• Kullanımı kolay sistem• Kolay takıp çıkartmak için özel dizayn edilmiş kulakçıklar• İdeal anatomi için belirgin marjinal kenar• Gingivo aksel köşede boşl..
Palodent V3’ün sundukları: Doğru kontaktlar:    Kötü kontakt oluşturulması kırıklara, gıda birikimine, dişeti iltihabına ve tekrarlayan çürüklere yol açabilir. Palodent V3’ün nikel-titanyum halkaları, molarlar ve premolarlara sürekli separasyon gücü uygular ve öngörülebilir ..
YENGEÇ MATRİX BANDIPaslanmaz çelikten yapılmıştır.Kolay kopmaz ve paslanmaz.Paketleme: 12'li Şeffaf Paketlerde..
Sharp Düz Matriks Bandı·Akıllı kutu içerisinde düz matriks bandı.·Paslanmaz çelik.Paket İçeriği·1 metre band..
Özellikleri:Paslanmaz çelikten yapılmıştır.Kolay kopmaz ve paslanmaz.Extra ince 0.03mm – 0,04mm – 0,05mm olarak değişik ebatları mevcuttur.Ambalaj Şekli:Her biri farklı kalınlıklarda (0.03 mm – 0,04mm – 0,05mm) 10 m uzunluğunda tekli paketler...
Özellikleri: Paslanmaz çelikten yapılmıştır.Kolay kopmaz ve paslanmaz.0,04mm Ambalaj Şekli: Her biri 12-13-14-15-16 numaralarda 12'li paketlerde...
Supermat Universal dental matriks germe sistemidir. Hem şeffaf hem de çelik posterior matrisler için idealdir. Pratiktir; Standart posterior uygulamalar için hızlı ve kolay uygulama imkanı sunar.Supermat İle kullanabileceğiniz orjinal Kerr Supercap ürünleri ince ve benzersizdir. Adapt SuperCap matri..
Kerr™ Matrisler Dental Restorasyonlara Yönelik AksesuarlarSuperMat Sistemi ile Uyumlu MatrislerHawe Adapt™ Matrisler: Hawe paslanmaz çelik matrisler 0.045 mm kalınlığındadır. Proksimal ve interproksimal bölgeler için uygundur. Interproksimal bölgelere kolay bir şekilde yerleştirilir. SuperMat sistem..
Kerr™ Matrisler Dental Restorasyonlara Yönelik AksesuarlarSuperMat Sistemi ile Uyumlu MatrislerHawe Adapt™ Matrisler: Hawe paslanmaz çelik matrisler 0.045 mm kalınlığındadır. Proksimal ve interproksimal bölgeler için uygundur. Interproksimal bölgelere kolay bir şekilde yerleştirilir. SuperMat sistem..
Hawe Tofflemire Konturlu Matrisler: Paslanmaz çelikten üretilmiştir. 0.050 mm ve 0.038 mm kalınlıklarında mevcuttur. SuperMat sistemi ile birlikte kullanımı tavsiye edilir...
KERR Supercap Matrix Otomatik Matrix Sistemi İçin Yedek Paket• Kullanımı hızlı ve kolaydır.• Metal ve şeffaf olmak üzere iki farklı matriks seçeneği bulunur. İki farklı band yüksekliği vardır.• Ağız için de matris tutucu olmadığından rahat bir çalışma ortamı ve hasta konforu sağlar.• Kullanımı hızlı..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)