Menu
Sepetim

Distile Su Cihazları

Distile Su Cihazları: Nedir ve Ne İşe Yarar?

Distile su cihazları, saf su üretimi için kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar, suyu buharlaştırarak saflaştırır ve ardından buharı yoğunlaştırarak saf, mineral ve kimyasal maddelerden arındırılmış su elde eder. Distile su, otoklavlarda, laboratuvarlarda ve çeşitli tıbbi uygulamalarda kullanılır. Bu cihazlar, klinik ve laboratuvar ortamlarında kullanılan aletlerin ve ekipmanların temizliği ve sterilizasyonu için gereklidir.

Distile Su Cihazları Fiyatları

Distile su cihazlarının fiyatları, cihazın kapasitesi, markası ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Tekli veya set halinde satılan cihazlar, farklı bütçelere uygun seçenekler sunar. Yüksek kapasiteli veya ileri teknolojiye sahip distile su cihazları genellikle daha yüksek fiyat aralıklarında bulunur. En uygun fiyatları görmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
Joident Distilo Distile Su Cihazi Daha düşük enerji tüketimi, hızlı damıtma ve ekstraksiyon hızına sahip su distile makinesi.Kullanıcı dostu, kullanım kolaylığı onu temizlemek için ideal kılar: diş, kozmetik, tıbbi, laboratuvar ekipmanları.Distilo Otomatik su distile, buharlı sterilizatör makin..
Distile Su Cihazının Genel ÖzellikleriPaslanmaz çelik iç kısımSU304 çelikten en zorlu müşterilerin beklentilerini karşılamak için su döngüsünün tüm parçaları (tank, baş iç, bobin, filtre gövdesi, sürahi kapak).Zorlamalı hava sirkülasyonu olan bir radyatöre dayalı çalışma.Bu distile su cihazına ayrıc..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)