Menu
Sepetim

Endodontik Cihazlar

Endodontik Cihazlar: Nedir ve Ne İşe Yarar?

Endodontik cihazlar, diş hekimliğinde kök kanal tedavileri için kullanılan özel aletlerdir. Bu cihazlar, kök kanallarının şekillendirilmesi, temizlenmesi ve doldurulmasında yardımcı olur. Endodontik cihazlar arasında apex locaterlar, irrigasyon aktive edici cihazlar, endodontik motorlar, sıcak dolum cihazları vb. cihazlar bulunur. Bu cihazlar, kök kanal tedavilerini daha etkili, konforlu ve başarılı hale getirir, böylece dişlerin sağlığının korunmasına yardımcı olur.

Endodontik Cihazlar Fiyatları

Endodontik cihazların fiyatları, marka, özellikler ve satıcının politikalarına göre değişiklik gösterebilir. Farklı cihazlar ve setler, çeşitli fiyat aralıklarında sunulur. En uygun fiyatları karşılaştırmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun endodontik cihazı seçmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
Çin Malı En Uygun Apex Bulucu - Apex BulucuÇin malı uygun fiyatlı apex locaterApikal foremeni oldukça doğru bir hassasiyette gösterir...
Coxo Gutta Kesme Cihazi Ürün Açıklamasi C-Blade, kablosuz şarj edilebilir gutta kesim cihazıdır.Kesim için değiştirilebilir 4 farklı ucu mevcuttur.Özel uç formları sayesinde kavite boşluğuna kolay erişim sağlar.Hiçbir zaman ön ısıtma gerekmez, direkt kullanıma hazır gelir.Kaviteye kadar soğuk g..
X-Smart™ Plus resiprokal hareket, tek eğe tekniği ve geleneksel kendi ekseninde sürekli dönen eğe sistemleri ile kullanılabilen bir endodontik motordur.Basit kullanımının yanı sıra minyatür başlığının sağladığı mükemmel görüş ve erişim sayesinde hekimin tamamıyla hastaya ve tedaviye odaklanm..
Dentsply Endoactivator System Kit Ürün ÖzellikleriEndoActivator, Elle veya Döner Eğelerle Şekillendirildikten Sonra Kanalların Temizlenmesine ve Dezenfekte Edilmesine Yardımcı Olmak İçin İrrigasyon Solüsyonunu Etkinleştirmek İçin Kullanılan Sonik Bir Cihazdır. Bu, Debris ve Bakterilerin Daha İyi..
Dentsply Sirona'nın Thermaprep fırını 3 boyutlu kanal doldurma için idealdir. Obtüratörleri boyutlarına bağlı olarak 20 ile 49 saniye arasında ısıtır. Doldurma malzemesi optimum sıcaklığa ulaştığında bip sesi çıkaran dahili bir zamanlayıcı içerir. Malzeme 90 saniye boyunca doğru s..
Gutta Cut Ürün Açıklamasi Çalıştırmaya uygun kablosuz, esnek, ergonomik tasarım.2 saniyede 160 santigrat dereceye kadar hızlı ısıtma.Şarj edilebilir pil.Dört farklı ısıtma ucu şekli.Otoklavlanabilir ısıtma uçlarıEl aletlerinin ısıtılması ihtiyacını ortadan kaldırır.Zaman tasarrufu.2 saniyede 16..
Meta Biomed I-Root Apeks Locateri-Root, çift frekans tipine göre 5. nesil Apex Locator'dur. i-Root, apikal daralmayı yanlış ölçüm olmadan tam olarak ölçebilir. Meta Biomed I-Root Apeks Locater Avantajları Her türlü kök kanalı koşulunda en iyi doğruluk - kuru, kanamalı, ıslak, salin, E..
ULTRADENT Endo-Eze Find Apex Bulucu     Endo-Eze FIND apeks bulucu, kök kanal tedavileri sırasında apikal foramenin yerini saptamak ve çalışma uzunluğunu belirlemek üzere tasarlanmış, pille çalışan, taşınabilir bir apex bulucudur. Endo-Eze Find apeks bulucu, bir multi-frekans bağı..
İpad uyumlu Kablosuz Akıllı Endo Motordur. Bugünün yaşam tarzı için Akıllı endo cihazıdır. Güçlü performans teknolojisi ile VDW.CONNECT Drive® Modern iletişimi sağlar. VDW.CONNECT Drive® yenilikçi kablosuz endo motorudur. Bundan dolayı mobildir ve kullanımı kolaydır. Temel işlevleri kull..
VDW Connect Locate Akıllı Apex Locater MiniMükemmel Bluetooth bağlantısına sahip ve iPad ekranı tarafından kontrol edilen Akıllı Apex Bulucu. Bu apex bulucu ile, mükemmel görünürlük sağlayan mini 360° dönebilen başlığı sayesinde kanal boyu ölçümü daha düzgün ve daha güvenlidir. Endodontik tedavi sır..
VDW Silver ve VDW gold endodontik motorlara uyumlu endodontik anguldurvadır.Resiprokal hareket, sürekli ileri hareket vs. hareket türlerine uygundur...
VDW Gold Reciproc EndomotorHepsi bir arada: VDW.GOLD ® RECIPROC ® tek bir cihazla güçlü hazırlık ve hassas uzunluk belirleme olanağı sunar. Önde gelen tüm hazırlama sistemleri için ön ayarlara sahip geniş bir dosya kütüphanesi sunan bu ürün, döner ve ileri geri hareket modunda hazırlama için uygundu..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)