Menu
Sepetim

Döner Alet Kanal Eğesi (Rotary Eğesi)

Döner Alet Kanal Eğesi - Rotary Eğesi: Nedir ve Ne İşe Yarar?

Döner Alet Kanal Eğesi veya Rotary Eğe, endodontik tedavilerde kök kanallarının şekillendirilmesi için kullanılan bir tür endodontik alettir. Diş hekimleri tarafından kullanılan bu eğeler, kök kanalının içini dairesel bir hareketle temizlemek ve şekillendirmek için tasarlanmıştır. Rotary eğeler, manuel eğelere göre daha hızlı ve etkili bir şekilde çalışır, böylece tedavi süresini kısaltır ve işlemi daha konforlu hale getirir.

Döner Alet Kanal Eğesi Fiyatları

Rotary eğelerin fiyatları, marka, malzeme kalitesi ve set içeriğine göre değişiklik gösterir. Tekli veya set halinde satılan rotary eğeler, çeşitli bütçelere uygun seçenekler sunar. Daha yüksek kaliteli veya özel tasarım rotary eğeler genellikle daha yüksek fiyat aralıklarında bulunabilir. En uygun fiyatları görmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun döner alet kanal eğesini seçmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
ProGlider'ın benzersiz şekli, en karmaşık şekilli kök kanalları için bile path yolu oluşturmayı basitleştirerek birden fazla eğenin işini tek bir eğede gerçekleştirir. ProGlider Döner Kayma Yolu eğeleri Yolların karmaşıklığına bakılmaksızın ProGlider:Tek eğeli path yolu çözümüM-Wire NiTi Alaşımından..
Dentsply Sirona ProTaper Next Rotary EğesiProTaper Universal ile tanıdığınız ve güvendiğiniz ProTaper etkinliği ve performansının daha da geliştirdik. O performans ve daha fazlası artık ProTaper Next ile karşınızda.  Orijinal ProTaper'de beğendiğiniz tüm özelliklerin yanı sıra, performansı artı..
Esnek ve döngüsel yorgunluğa karşı daha dirençli olan bu eğeler, manuel paslanmaz çelik eğelere kıyasla birçok avantaj sunar. PathFile Döner Eğeler:Artan esneklikleri ve döngüsel yorgunluğa karşı daha fazla dirençleri ile bu eğeler, manuel paslanmaz çelik eğelere kıyasla birçok avantaja sahipti..
ProTaper Gold teknolojisi, öngörülebilir ProTaper şekillerini oluşturan bir dizi "Şekillendirme" ve "Bitirme" eğesi içerir. Tescilli gelişmiş metalurji ile geliştirilen ProTaper Gold döner eğeler, ProTaper Universal ile aynı geometrilere sahiptir ancak esneklikte artış sunar. ProTaper Gold bitirme e..
Ürün AçıklamasıProTaper Retratment eğeleri, güta-perka, taşıyıcı bazlı obturatörler ve macun dolgu maddeleri gibi dolgu malzemelerini çıkarmak için sırayla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ProTaper Retratment Eğeleri:•Dolgu malzemelerini çıkarmak için sırayla kullanılmak üzere tasarlanmıştır•K..
Dentsply Sirona Protaper Gold İleri Metalurji ile Üstün ProTaper Performansı.ProTaper Gold eğenin ileri metalurji özelliği, hem görebileceğiniz hem de hissedebileceğiniz bir fark yaratır.  Bu nedenle, ProTaper Gold rotatif eğeler, ProTaper Universal'e benzer geometrilere sahiptir ancak dah..
Dentsply Sirona WaveOne Gold Reciproc Ürün Özellikleri Dentsply marka Waveone Gold, ısıl işlem görmüş yeni jenerasyon olup tek eğeli resiprokal endodonti sistemidir.Çeşitli vakalarda etkinlik ve güven açısından tek endodonti sistemi halinde çalışmak üzere tasarlanmış kanıtlanmış ürünleri bir ar..
Waveone Gold Glider Reciproc Eğe Ürün AçıklamasiWaveOne Gold, çeşitli vakalarda etkinlik ve güven açısından tek endodonti sistemi halinde çalışmak üzere tasarlanmış kanıtlanmış ürünleri bir araya getirmektedir.Waveone Gold Glider, rehber eğesidir. 15/.02-.06 değişken açılıdır.Gold ısıl işlem görmüş ..
Endoart Smart BLUE KANAL EĞESİ  Smart KitÖzel yüzey yapısı sayesinde kanalda rahat ilerlemenizi sağlarken, değişken açılandırması çıkan debrisi kanaldan tahliye etmek üzere tasarlanmıştır. Geliştirilmiş özel ısıl işlem teknolojisi, Ni-Ti alaşımlı telin çok daha esnek ve dayanıklı bir yapıy..
Touch Gold Kit 0.6 Taper Rotary Kanal Eğesi• Özel yüzey yapısı sayesinde kanalda rahat ilerlemenizi sağlarken, değişken açılandırması çıkan debrisi kanaldan tahliye etmek üzere tasarlanmıştır.• Geliştirilmiş özel ısıl işlem teknolojisi, Ni-Ti alaşımlı telin çok daha esnek ve dayanıklı bir yapıya sah..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)