Menu
Sepetim

Voco Markasına Ait Ürünler, Çeşitler ve Uygun Fiyatlar Edental'de

VOCO Ionofil® U Cam İyonomer Siman•15gr toz 10ml likit•Özellikle çocuk dişleri için Cam İyonomer Dolgu•İonofil, mine ve dentine kimyasal bağ ile tutunan bir cam polyalkenoate restorasyon simanıdır.Kullanım alanları:•Süt dişlerinin restorasyonlarında (özellikle class 1 dolgularda)•V şeklinde hasarlı ..
VOCO STRUCTUR A1 KARTUŞ ŞEKLİNDE KENDİLİĞİNDEN SERTLEŞEN KOMPOZİT ESASLI KRON KÖPRÜ MATERYALİ - 1479A1 - Voco - Geçici Kron Yapım Maddeleri..
VOCO STRUCTUR A2 KARTUŞ ŞEKLİNDE KENDİLİĞİNDEN SERTLEŞEN KOMPOZİT ESASLI KRON KÖPRÜ MATERYALİ - 1479A2 - Voco - Geçici Kron Yapım Maddeleri..
Voco Admira Bond Ormocer Esaslı Bonding AjanıORMOCER esaslı, tek fazlı, ışıkla sertleşen bonding ajanıORMOCER® esaslıYüksek düzeyde tutunma ve uzun süreli kenar uyumuTek fazlı - tek tabaka uygulamasıTüm ışıkla sertleşen restorasyonlar ile uyumluVoco Admira Bond Ormocer Esaslı Bonding Ajanı Endikasyo..
Ormocer esaslı, ışıkla sertleşen, akışkan kompozitMükemmel akışkanlık (tiksotropik), uygulama sürecinde mükemmel akışkanlık, uyguladıktan sonra mükemmel stabiliteStres azaltıcı esneklikTepilebilir Admira dolgu materyaline çok iyi renk uyumuKıvamı sayesinde çok iyi yüzey kaplama özelliğiDoku dostuDüş..
Voco Admira KompozitOrmocer esaslı, ışıkla sertleşen restoratifAvantajlarMükemmel estetikİleri derecede biyo uyumlulukSenelerin kanıtlanmış teknolojisiEl aletine yapışmaz, kolay şekillendirilebilir ve çok iyi marjinal adaptasyonGeleneksel kompozitlere nazaran daha düşük polimerizasyon büzülmesiDişe ..
Voco Admira ışıkla sertlesen Ormocer® esasli kompozit EndikasyanlariSınıf I'den V'e tüm kavitelerdeTravmaya uğramış ön keserlerin yeniden yapılmasıRenklenmiş ön keserlere veneer uygulamasiDaha iyi estetik görünüm için renk ve şeklin düzeltilmesindeDişlerin splintlenmesindeVeneerlerin tamirindeK..
Ürün tanımı: Meron, yapıştırmalar için cam iyonomer esaslı bir simandır. Meron, ağızda düşük çözünürlüğe sahip olması ve asit oranının düşük olması ile ön plana çıkar. Endikasyonları: Kuron, köprü, inley, onley, pin ve ortodontik bantların sabitlenmesi. Kontraendikasyonları: Meron ..
Voco Arabesk Işıkla sertleşen, üniversal, mikro-hibrit kompozitAbrazyona karşı yüksek dayanıklılık ve stabiliteİyi tepilebilme özelliğiMükemmel estetik ve dişe uyumÇok iyi cilalanabilmeTüm sınıf kavitelere uygunSintraglas multifiller sisteme sahipEndikasyonlarSınıf I’ den sınıf V’ e kadar tüm kavite..
Voco Arabesk Universal Kompozit Işıkla Sertleşen, Üniversal, Mikro-hibrit KompozitAbrazyona karşı yüksek dayanıklılık ve stabiliteİyi tepilebilme özelliğiMükemmel estetik ve dişe uyumÇok iyi cilalanabilmeTüm sınıf kavitelere uygunSintraglas multifiller sisteme sahipEndikasyonlarSınıf I’ den sınıf V’..
Argion Molar ACYüksek viskoziteye sahip, tepilebilir gümüş esaslı cam iyonomer simanEndikasyonlarıKor yapımındaSınıf I ve II kavitelerin uzun süreli restorasyonundaKaide ve diş tamamlamalarındaSüt dişlerin restorasyonundaRetrograd kök dolgularındaAvantajlarıTepilebilirYapışmaz kıvamİnce grenli gümüş..
Ürün Tanımı: Bifix SE, üniversal, dual sertleşen, self adeziv kompozit simandır. Ürün seramik, zirkonyum diyoksit, kompozit, metal ve fiber postların simantasyonunda kullanılabilmektedir. Bifix SE kullanıldığında ek adeziv veya yüzey hazırlayıcı materyallerinin kullanılması gerekmemektedir. Bi..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 35 (3 Sayfa)