Menu
Sepetim

Kavitron Cihazları

Kavitron Cihazları magnetostriktif etkiyle çalışan; ucundaki ultrosonik titreşimlerle diş taşının diş ve kök yüzeyinden parçalanıp ayrılmasına yarayan diş taşı temizliğinde kullanılan cihazlardır. 

Bu kategoride kavitron cihazları çeşitlerine ve kavitron cihazları fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Art Tayvan ART-P1 Piezo Kavitron4 uçlu Isınmayan el aletli Endo fonksiyonlu (Endo uçları opsiyonludur) Çalışma frekansı: 28-30 Khz Güç: 35 W..
Art Tayvan ART-P6 Kavitron4 uçlu ·26-32 KHz çalışma frekansı ·37 WATT ·Otoklavda steril edilebilir el parçası ·Güç arttığında yanan LED göstergeler..
ART M1 Ultrasonik KavitronMagneto Ultrasonik Sistem1 adet 25 Khz'lik ucu ile birlikteÇalışma frekansı: 25 KHzÇalışma voltajı: 220 V 50 Hz..
Woodpacker Dte Ultrasonik Kavitron Cihazi Ürün ÖzellikleriSatelec'nin ipuçları uyumludur.El aleti ses mechnic fonksiyonu ve dayanıklılık sağlamak için titanyum alaşımından dökülür.Mükemmel piezo seramik ile monte, el aleti yüksek ve uzun ömürlü güce sahiptir ve az ısı üretir.Kablo silika jel tüp, yu..
Woodpecker Dte S6 Ürün ÖzellikleriRahat Perio ve Endo ölçekleme Supragingival ölçekleme, subgingival ölçekleme ve endodontik tedaviyi entegre edin. Mikrobilgisayar kontrolü ve otomatik frekans izleme, daha istikrarlı performans sağlar. Akıllı dejeneratif ve akıllı dokunma sistemleri, çalışmayı kolay..
Woodpecker Kavitron El Parçasi Teknik ÖzelliklerPower input :  110V~   50Hz/60Hz   ---  220 - 240V~  50Hz/60Hz Main unit input :  24V~   l.3AOutput power :  3W ~ 20WFrequency :  28kHz ± 3kHzWater pressure :  0.1bar ~ 5bar(0.01MPa ..
Woodpecker Kavitron El Parçasi Teknik ÖzelliklerPower input :  110V~   50Hz/60Hz   ---  220 - 240V~  50Hz/60Hz Main unit input :  24V~   l.3AOutput power :  3W ~ 20WFrequency :  28kHz ± 3kHzWater pressure :  0.1bar ~ 5bar(0.01MPa ..
Woodpecker UDS A Kavitron Cihazı Ürün ÖzellikleriEndo perio ve scaling fonksiyonlari mevcuttur.Dijital kontrollüdür.Hızlı ve etkin çalışma sağlarAyrılabilir el parçasi ile otoklavlanabilme imkanı vardır.Piyasemenin iç kismi titanyum alaşımından imal edilmiş olup mükemmel mekanik işleve sahiptir,Kırı..
Woodpecker UDS E Kavitron Cihazı Ürün ÖzellikleriWoodpecker UDS E LED , Işıklı ve Su Tanklı Taşınabilir Kavitron Cihazı diş kliniklerinin vazgeçilmez ultrasonik cihazlarındandır.UDS E LED, kavitron, proflaksi, detertraj, periodontal tedaviler, endo irrigasyon aktivasyonu, endo retreatment, post sökm..
Woodpecker UDS J Kavitron Cihazı Ürün ÖzellikleriUDS - J led perio özellikli kavitron cihazıdır.Bu cihazla detertraj piyasemenin iç kısmı titanyum alaşımından imal edilmiş olup mükemmel bir piyezoseramik ile bir araya getirilmiş olup yüksek güç ve performansta verimli çalışır ve çok az ısınır.Teknik..
Woodpecker UDS K Kavitron Cihazı Ürün ÖzellikleriWOODPECKER ultrasonik scaler UDS-K, en iyi çalışma frekansını otomatik olarak arayan Otomatik frekans izleme sistemine sahip Mühürlü piyasemene sahip bir scalerdır. Daha rahat scaling sağlayan Otomatik dejeneratif geri bildirim, sabit güç çıkışı özell..
Woodpecker Uds P Led Kavitron Cihazı Ürün ÖzellikleriWoodpecker tarafından üretilen  Ultrasonik Scaler UDS P-Led , makinenin her zaman en iyi frekansta çalışmasını ve işlevlerini yerine getirmesini sağlayan otomatik bir frekans izleme sistemi özelliği ile genel, periyodik ve endo olarak üç fark..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)