Menu
Sepetim

Dentsply Sirona Markasına Ait Ürünler, Çeşitler ve Uygun Fiyatlar Edental'de

Dentsply Sirona Diş Hekimliği Endüstrisinin Lideri

Dentsply Sirona diş hekimliği endüstrisinin önde gelen markalarından biridir. Geniş ürün yelpazesi, yenilikçi çözümleri ve yüksek kaliteli ürünleriyle tanınır. Diş hekimlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli alanlarda ürünler sunar, bunlar arasında restoratif malzemeler, endodonti ekipmanları, implant sistemleri, dijital diş hekimliği çözümleri ve sterilizasyon ekipmanları bulunur. Dentsply Sirona hem diş hekimlerine hem de hastalara en iyi tedavi deneyimini sunmak için sürekli olarak yenilik yapmaya ve gelişmeye odaklanmıştır.

Dentsply Sirona Ürün Fiyatları ve Çeşitliliği

Dentsply Sirona'nın ürün fiyatları, ürünün türüne, teknolojik özelliklerine ve satış noktasına göre değişiklik gösterebilir. Genellikle yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunar. Diş hekimlerinin farklı ihtiyaçlarına yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunar ve çeşitli bütçelere uygun seçenekler sunar. En uygun fiyatları görmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun Dentsply Sirona ürünlerini seçmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
X-Smart™ Plus resiprokal hareket, tek eğe tekniği ve geleneksel kendi ekseninde sürekli dönen eğe sistemleri ile kullanılabilen bir endodontik motordur.Basit kullanımının yanı sıra minyatür başlığının sağladığı mükemmel görüş ve erişim sayesinde hekimin tamamıyla hastaya ve tedaviye odaklanm..
Dentsply AH 26 kanal dolgu patı, mükemmel sızdırmazlık kapasitesine sahip bir kök kanal dolgu malzemesidir. Kök kanal duvarlarına yakın adaptasyonu ve sertleşme sırasındaki çok küçük daralmasının bir sonucu olarak AH 26, kök kanalının mükemmel doku uyumluluğu ile sıkı bir şekilde kapatılmasına olana..
AH Plus Jet Plus Kanal Dolgu PatıDentsply AH Plus artık çift namlulu şırınga olarak AH Plus Jet Karıştırma Şırıngası olarak mevcuttur.ÖzelliklerÖnceden doldurulmuş, çift namlulu karıştırma şırıngası dağıtıcısıHer iki macunun kontrollü, homojen karıştırılması, ideal bir tutarlılık sağlanmasıKök kanal..
Dentsply Blueprint Aljinat, Dentsply’in son nesil aljinat ölçü maddesidir. Toz yapısının karıştırma sırasında tozlanmanın saf dışı bırakılması amacıyla özellikle formüle edilmiş olması, karışımı kolaylaştırmış ve çok uzun bir boyutsal sabitlik sunmuştur.Blueprint, beş günlük boyutsal stabi..
Direkt uygulama için kapsüller halinde orta dereceli yoğun kıvama sahip cam iyonomer dolgu materyali.• V şekilli defektlerde kaide maddesi olarak• Süt dişlerinin restorasyonlarında• Çürük lezyonların tedavisinde • Sınıf III restorasyonlarda • Fissür örtülmelerindePaketleme Detayları• ..
Dentsply Sirona Dyract XPŞimdiye kadar yapılmış olan en gelişmiş kompomer restoratif malzeme. Ön ve arka dişlerdeki bütün kavite sınıflarının restorasyonu için özel olarak tasarlanmıştır. Dyract Extra?nın mükemmel kompozisyonu kompozitlerin estetik ve sağlamlığı ile cam iyomerlerin düşük çekme oranl..
Dentsply Endoactivator System Kit Ürün ÖzellikleriEndoActivator, Elle veya Döner Eğelerle Şekillendirildikten Sonra Kanalların Temizlenmesine ve Dezenfekte Edilmesine Yardımcı Olmak İçin İrrigasyon Solüsyonunu Etkinleştirmek İçin Kullanılan Sonik Bir Cihazdır. Bu, Debris ve Bakterilerin Daha İyi..
ÜRÜN AÇIKLAMASIEnhance & Enhance mini Finishers, kompozit yüzeylerin son cilalaması için tasarlanmış, önceden monte edilmiş, tek kullanımlık, alüminyum oksit içeren, kürleştirilmiş üretan dimetakrilat reçine bitiricilerdir. Enhance PoGo Polishers ise, tüm erişilebilir kompozit reçine ve kompomer..
Çelikte zamansız hassasiyet ve kalite mirası.100 yılı aşkın bir süre önce diş hekimi ve eski saatçi Auguste Maillefer firmamızı kurdu ve yenilikçi dosyalar üretmeye başladı ve son teknoloji ürünü endodonti çözümleriyle diş hekimleri için tedaviye erişim sağladı.Bugün, M-ACCESS size uzmanlığınızı pas..
Çelikte zamansız hassasiyet ve kalite mirası.100 yılı aşkın bir süre önce diş hekimi ve eski saatçi Auguste Maillefer firmamızı kurdu ve yenilikçi dosyalar üretmeye başladı ve son teknoloji ürünü endodonti çözümleriyle diş hekimleri için tedaviye erişim sağladı.Bugün, M-ACCESS size uzmanlığınızı pas..
Kalzinol Likit 15mlKalzinol bir çinko oksit öjenol astar malzemesidir.Kalzinol Likit 15ml EndikasyonlarAşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli kullanımlar için idealdir:Kavite linerRahatlatıcı geçici dolguKronlar ve dolgular için geçici çimentoÖZELLİKLERKarıştırma Süresi: 1 ila 1,5 dakikaÇalışma S..
Dentsply Kalzinol Powder 40grKalzinol bir çinko oksit öjenol astar malzemesidir.Dentsply Kalzinol Powder 40gr EndikasyonlarAşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli kullanımlar için idealdir:Kavite LinerRahatlatıcı geçici dolguKronlar ve dolgular için geçici simanDentsply Kalzinol Powder 40gr Ö..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 56 (5 Sayfa)