Menu
Sepetim

Dentsply Palodent V3 Matrix Refil

Dentsply Palodent V3 Matrix Refil
Dentsply Palodent V3 Matrix Refil

Mevcut Seçenekler:

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Palodent® V3 Kesit Matris Sistemi, arka bölgedeki restorasyonların yerleştirilmesi için bir nikel-titanyum tutma halkası, interproksimal kama, WedgeGuard ve kesit matrislerini kullanır. Kesit matrisleri, tüm arka restoratif materyallerle kullanım için uygundur. Palodent® V3 EZ Coat matrislerin, bağlayıcı ajanın veya kompozitin bandın yapışmasına neden olma olasılığını en aza indiren mikro-ince, yapışmaz bir yüzey kaplaması vardır, bu da matrisin çıkarılmasını kolaylaştırır. Tutma halkaları dar, çoğu premolar ve küçük azı dişler için veya geniş, daha büyük azı dişleri için mevcuttur. Halkalar tek başına veya tandemde kullanılabilir, böylece birden fazla yüzeyin aynı anda restore edilmesi sağlanır. Kesit matrisleri ve halkalarının avantajları, temas alanları ve embrasurelerin daha iyi kontrolü için doğal konturlar, yerleştirme kolaylığı, operatif alanın daha iyi görüntülenmesi ve uygulayıcı ve hastası için daha fazla konfor içerir. Geleneksel bir matris tutucunun kaldıraç etkisini ortadan kaldırmak, uygulayıcının daha az gerilim kullanmasına olanak tanır, böylece dişin aşırı sıkışmasından kaçınılabilir ve anatomik proksimal temas alanlarının daha kolay oluşturulması sağlanır. Hazırlıktan önce yerleştirilen yenilikçi WedgeGuard kombinasyon kama ve kalkanı, hazırlık sırasında yanlışlıkla hasardan yaklaşan yüzeyleri korur. Kalkanı kolayca kayan iğne pense kullanarak, kama güvenli bir şekilde yerinde kalır.

Endikasyonlar

• Palodent® V3 Sistemi, direkt yerleştirme restoratif materyallerin konturunu kolaylaştırmak için Sınıf II restorasyonlar için endikedir.
• Palodent® V3 WedgeGuard, Sınıf II, Sınıf III, kaplama ve taç hazırlıklarına bitişik yüzeyleri korumak için preoperatif yerleşim için endikedir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı