Menu
Sepetim

İrrigasyon Aktive Cihazları

İrrigasyon Aktive Cihazları: Nedir ve Ne İşe Yarar?

İrrigasyon aktive cihazları, endodontik tedavilerde kullanılan önemli bir ekipmandır. Bu cihazlar, kök kanallarını temizlemek ve sterilize etmek için kullanılan sıvıların etkili bir şekilde dağıtılmasını ve etkisinin arttırılmasını sağlar. Ultrasonik veya hidrodinamik prensiplere dayanan bu cihazlar, kök kanallarındaki organik materyali ve bakterileri etkili bir şekilde uzaklaştırarak tedavi başarısını artırır.

İrrigasyon Aktive Cihazları Fiyatları

İrrigasyon aktive cihazlarının fiyatları, marka, özellikler ve teknolojik kapasitelerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Farklı modellerde ve özelliklerde sunulan irrigasyon aktive cihazları, çeşitli fiyat aralıklarında bulunabilir. En uygun fiyatları karşılaştırmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun irrigasyon aktive cihazını seçmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
Dentsply Endoactivator System Kit Ürün ÖzellikleriEndoActivator, Elle veya Döner Eğelerle Şekillendirildikten Sonra Kanalların Temizlenmesine ve Dezenfekte Edilmesine Yardımcı Olmak İçin İrrigasyon Solüsyonunu Etkinleştirmek İçin Kullanılan Sonik Bir Cihazdır. Bu, Debris ve Bakterilerin Daha İyi..
Çok Fonksiyonlu Endodontik CihazVDW ULTRA sahip olduğu patentli piezoelektrik teknolojisi sayesinde, endodontik kullanımın yanı sıra, periodontolojide de (detertraj) kullanılabilir olması nedeniyle endodontik cihazlardan önemli ölçüde ayrılmaktadır. Cihaz boyutları, 11.2x11.5x12 cm’dir. Harici su ba..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)