Menu
Sepetim

A Tipi Silikon Ölçü Maddeleri

Çift karıştırma, wash veya sandviç tekniği olarak isimlendirdiğimiz teknikle kullanılabilen A tipi silikon ölçü maddeleri Ölçü alırken akışkan olan ikinci ölçü maddesi, koyu kıvamlı ölçü maddesi tarafından taşınır ve dişe bastırılır. A tipi silikon ölçü materyalleri sabit ve implant üstü protezlerin her endikasyonunda kullanılır.

Bu kategoride a tipi silikon ölçü maddeleri çeşitlerine ve a tipi silikon ölçü materyalleri fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

3M Express XT Penta H VPS Ölçü 360 mlPentamix Cihazı İle Kullanılan Vinil Polisiloksan Ölçü Materyali Yoğun Kıvam   ÖzellikleriExpress XT Penta H, Pentamix sisteminde otomatik olarak karıştırılan ve kaşığa aktarılan, tekaşamalı ölçü tekniği için uygun, yüksek viskozitede vinil polisil..
3M Express XT Penta H VPS Ölçü 360 mlPentamix Cihazı İle Kullanılan Vinil Polisiloksan Ölçü Materyali Yoğun Kıvam   ÖzellikleriExpress XT Penta H, Pentamix sisteminde otomatik olarak karıştırılan ve kaşığa aktarılan, tekaşamalı ölçü tekniği için uygun, yüksek viskozitede vinil polisil..
3M Express™ XT Light Body QuickExpress™ XT Light Body Regular Set, gelişmiş bir VPS formülüne dayalı ölçü malzemesidir. İkna edici özellikler ve avantajlar, tavizsiz ölçü doğruluğu ve mükemmel uyum sağlayan restorasyonlar için birinci sınıf bir temel sağlar. Garant™ dispenserinde otoma..
Express™ XT Putty Quick, elle karıştırılan yoğun kıvamlı VPS ölçü materyali. (A-tipi silikon)3M ExpressYüksek yerleşme basıncı.Yüksek sertleşmeKısa sertleşme süresiÇalışma süresi 1:30 dakika, ağız içi sertleşme süresi 2:30 dakikadır.C silikonları ve polieter ölçü maddeleriyle kombine kullanılamazlar..
BMS Vinykit A tipi Silikon ÖlçüBMS Vinylight 2. ölçü ve Bms Vinylbest putty 1. ölçü ürünlerini içeren a tipi silikon ölçü takımıdır.BMS Vinykit A tipi Silikon EndikasyonlarıMetal destekli porselenlerZirkonyum destekli porselenlerEmaxLamineİnlay ve onlayEndokronİmplant üstü protezlerBMS Vinykit A tip..
BMS Vinylbest Putty Bms markasının elle karıştırılan A tipi silikon 1. ölçü maddesidir.A Tipi ilk ölçü silikon macun VINYLBEST, hem iki aşamalı ölçü hem de tek aşamalı ölçü teknikleri için özel olarak formüle edilmiş, ayrıntıların çoğaltılmasında en yüksek hassasiyete yönelik bir Silikon Macun ..
Honigum  Engelleri aşar.Honigum, tedavüle girdiği 1997 yılından beri dünya çapında en başarılı ve en sevilen ölçü maddesi olmuştur. DMG, ürün portföyünü, dış hekimlerinin değişik gereksinimlerine göre sürekli geliştirilmiştir. Honigum tüm endikatör ve teknikler için yüksek hassasiyet sunar. Bun..
Dmg Honigum Putty A Tipi Silikon El Formu Nedir?Honigum Putty, elle karıştırmaya yönelik VPS tabanlı A tipi silikon ölçü malzemesidir. Malzeme deformasyondan sonra mükemmel bir iyileşme özelliğine sahiptir, böylece ayrıntıların bile hassas şekilde çoğaltılmasına olanak sağlar. DMG tarafınd..
DMG O-Bite Kapanış Silikonu        En Yüksek Sertlikte Kapanış Tesbit Malzemesi       Yüksek kaliteli ve mükemmel oturan protezler için hassas ölçü materyalinin yanında doğru kapanış tesbit materyali kullanımı da şarttır. Bundan dolayı, ..
Zhermack Elite HD+ PuttyOtomatik Ölçü cihazları için medium vizkositeli A tipi silikon. Orta viskoziteli hidrofilik vinil polisiloksan. Kullanımı, monofaz teknik uygulamasında hazırlama akışkanı ve bireysel ölçü kabının doldurulması için tek viskoziteli materyal olarak tavsiye edilir. Ayrı..
EXACLEAR yenilikçi, açık bir ısırık kayıt materyalidir. Kullanırken G-aenial Bond, G-aenial evrensel flo birlikte ve EXACLEAR, bir klinisyen kaplama benzer, ancak, doğal diş yapısına daha az rahatsızlık verici bir restorasyon sağlayabilir. Birlikte kullanıldığında, GC Americ..
Virtual / Virtual 380 Vivadent Virtual A Tipi Silikon; güncel kullanılan ölçü teknikleri için Polyvinylsiloxan - ölçü maddelerinin modern bir versiyonudur.  VirtualVirtual - ürünleri beş ayrı viskozitededir (Putty, Heavy Body, Monophase, Light Body ve Extra Light Body), donma süreleri..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)