Menu
Sepetim

Kerr Take 1 Advance Bite Isırma Kayıt Ölçüsü

Kerr Take 1™ Advanced™

Kerr Take 1 Advanced Gelişmiş vinilpolisiloksan (VPS) ölçü malzemesi, Kerr'in yüksek performanslı ölçü malzemeleri geliştirmedeki uzun yıllara dayanan uzmanlığını ve son teknolojik gelişmeleri kullanarak, fiziksel özelliklerin optimum kombinasyonuna sahip bir VPS ölçü malzemesi sunar: dayanıklılık, elastikiyet, boyutsal stabilite ve Her ortamda ayrıntıları kaydetme yeteneği. Üstelik Take 1 Advanced, bugün piyasada mevcut olan en geniş sertleşme süresi, dağıtım sistemi ve kıvam yelpazesiyle birlikte gelir; böylece yalnızca teknik tercihleriniz için tasarlanmış gibi hissettiren bir malzemede her zaman mekanik özelliklerin mükemmel kombinasyonuna sahip olursunuz.

  • Olağanüstü yırtılma mukavemeti ve uzama . Güçlü, esnek ölçü malzemesi alttan kesiklerin etrafında yırtılmadan veya bozulmadan esner.
  • Hidrofilik diş yıkama malzemesi. Büyük ayrıntılara sahip ve boşluk veya boşluk olmayan ölçüler oluşturmak için ağız içi sıvıların yerini alır.
  • Mükemmel boyutsal kararlılık. Ölçü değişikliği veya geçici deformasyon nedeniyle baskı bozulmayacaktır.
  • En geniş viskozite seçimi, ayar süreleri ve teslimat yöntemleri. Ölçü almada sık karşılaşılan zorlukların üstesinden gelmeye yardımcı olur ve doktorun tercihine uyum sağlar.Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı