Menu
Sepetim

Geçici Simantasyon

Bu kategoride geçici simantasyon çeşitlerine ve geçici simantasyon ürünleri fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
3M™ RelyX™ Temp E, kuron ve köprü prosedürleri için çinko oksit ve öjenol bazlı geçici bir simandır.ÖzelliklerGeçici reçine simanlardaki kompozit kalıntıların polimerizasyonunu engellemediğinden evrensel uygulamalar için öjenol içermezFazla simanın dişten ve restorasyondan kolayca çıkarılmasıÇok düş..
Ürün Özellikleri3M™ RelyX™ Temp Çinko Oksit Öjenol Olmayan Geçici Siman, geçici dişlerin geçici simantasyonu ve implant dayanaklarındaki kalıcı restorasyonlar için uygundur. Dişte güvenilir tutuş ve geçici restorasyonlar için kolay çıkarma için güçlü yapışma arasında ideal bir denge sunar.•Düşük fil..
Cavex Temporary Cement Geçici Yapıştırma SimanıCavex Temporary Cement, geçici kuronların ve köprülerin simantasyonu için tasarlanmıştır.Öjenol içermez ve bu nedenle çıkarıldıktan sonra bir maddenin polimerizasyonunu engellemez.Cavex Geçici Siman iki macunlu bir sistem olarak sunulmaktadır: beyaz BAS..
Geçici dolgu maddesi, TempoCem verdiği sözü tutar.TempoCem çinko oksit esaslı bir yapıştırıcıdır ve optimum yapışma özelliği ile güvenli bir yapışma ve kolay çıkarma sağlar. İnce film kalınlığıyla olağanüstü oturuş sağlanır ve fazlalıklar kolay bir şekilde sökülebilir. Luxatemp ailesinin b..
FREEGENOL, indirekt restorasyonların geçici simantasyonu için öjenol içermeyen bir yapıştırma simanıdır.Akrilik reçine malzemeleriyle tamamen uyumlu ve kullanımı güvenlidir. Diş yapısı ve yumuşak dokuyla biyouyumlu olan FREEGENOL'un kullanımı kolaydır ve pürüzsüz, kremsi bir kıvamda karışır.Endikasy..
iCEM Self Adhesivesimantasyonun en kolay yoluiCEM Self Adhesive, güvenilir yapışma gücüne sahip, dual-cure, hepsi bir arada yapıştırma kompozitidir. Kolay, hızlı ve rahat bir şekilde uygulanır ve işlem sonrası hassasiyet riskini azaltır. Bu şu anlama gelir: İndirekt restorasyonların tek adımda aşınd..
NEXOBIO T-Cem NE Cement Kuron ve köprülerin geçici simantasyonu için öjenolsüz siman. Sertleşme süresi 5 dak.Paket İçeriği:2 çift şırınga x 10 ml, karıştırma pedi, spatula..
Tanım:Clear Temp™ LC berrak, rezin bazlı ve ışıkla sertleşen geçici veneer simanıdır. Son yapıştırmadan önce preparatta geçici siman kalıntılarının tespit edilmesi için UV ışığı (ürünle birlikte temin edilmez) altında ışık yayan görsel bir gösterge ile formüle edilmiştir.Kullanım Endikasyonları:Clea..
Provicol Elle karıştırılanÜrün Tanımı: Provicol/Provicol C/Provicol QM, ojenol içermeyen, kalsiyum-hidroksit esaslı, uygulaması kolay, reçine esaslı dolgu ve yapıştırıcı maddelerle etkileşmeyen bir simandır. Provicol/Provicol C/Provicol QM, dişin vitalitesini korumasına yardımcı olan kalsiyum h..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)