Menu
Sepetim

İlaçlar ve Kanama Durdurucular

İlaçlar ve kanama durdurucular  kategorisinde 

Spongostan Kanama Durdurucu Hemostatik Sünger

 ve alveogyl gibi aleveolit tedavisinde kullanılan ilaçları bulabilirsiniz.
HEMOSTOP HAEMOSTATİC LİQUİD 15 ML - PYR.KD3 - Noname - İlaçlar ve Kanama Durdurucular..
Kalsin Alveojel Kuru Soket PatıBileşimi:Butamben 25.70 g.Iodoform 15.80 g.Öjenol 13.70 g.Endikasyonları:Kuru diş yuvalarının tedavisinde yani diğer bir tabirle alveolit tedavisinde. Diş çekiminden sonra diş yuvasına yeterince kan dolmadığı durumlarda.Travmatik diş çekimleri ve cerrahi işlemlerdeAvan..
MAARC - HEMOSTATİK JEL - MAARC.HEMOSTATİK JEL - Noname - İlaçlar ve Kanama Durdurucular..
MAARC - HEMOSTATİK SOLÜSYON - MAARC.HEMOSTATİK SOLÜSYON - Noname - İlaçlar ve Kanama Durdurucular..
SEPTODONT ALVEOGYL ALVEOLİT AĞRI KESİCİ Nedir ve Ne İşe Yarar?Septodont Alveogyl alveolit tedavisinde diş hekimliğinde kullanılan antiinflamatuar ve ağrı kesici özellikleri olan bir tür ilaçtır.SEPTODONT ALVEOGYL ALVEOLİT AĞRI KESİCİ Endikasyonları SEPTODONT ALVEOGYL ALVEOLİT AĞRI KESİCİ aşağıd..
Astringedent hemostatik pH değeri ~1,0 olan sulu, %15,5 ferrik sülfat hemostatik solüsyonudur.“Kanama kontrolü, doku düzenleme ve pulpotomiler için etkili ve kullanımı kolay olarak kuvvetle tavsiye edilir. Derecelendirme+++++.”1 Astringedent hemostatik solüsyon kanamayı durdurmak üzere çeşitli denta..
File-Eze eğe lubrikanı kök kanal oyuklarında şelasyon, lubrikasyon ve debridman yapmak üzere suda çözünür, viskoz bir solüsyonda %19 EDTA’dır.Peroksit içermez; rezin doldurucuların polimerizasyonunu etkilemezNot: Aşağıdaki lubrikanlar EndoREZ kanal doldurucu ile uyumlu olmayan peroksitler içerir: En..
ULTRADENT ViscoStat Mini Kitİdeal yapıştırma için sulkular sıvıların kontaminasyonunu önler. Saniyeler içinde kanamayı durdurur ve çalışma zamanını kısaltır. İdeal bir ölçü öncesi hazırlık sağlar ve ölçülerin defalarca alınmasını engeller. Vital pulpatomiler için idealdir...
VLADMIVA CAPRAMIN Hemostatik Kanama Durdurucu Likit - VLD.5642 - Noname - İlaçlar ve Kanama Durdurucular..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)