Menu
Sepetim

Dijital Diş Hekimliği Ürünleri

Diş Hekimliği Nedir?

Dijital diş hekimliği, diş hekimliğindeki teşhis, tedavi ve planlama aşamasında kısmen veya tamamen bilgisayar destekli dental ürünlerin kullanılmasıdır.

Dijital Diş Hekimliği Ürünleri Nelerdir?

Dijital diş hekimliği ürünleri şu ürünleri içerir; CAD/CAM Sistemleri, Ağız İçi Tarayıcı (İntraoral) Tarayıcılar, 3 Boyutlu (3B) Yazıcılar, Dijital Diş Renk Ölçüm Cihazları, Gülüş Tasarımı Cihazları vb. ürünleri içerir.
3Shape Trios 3 Basic Move+Hastalarla etkileşimi kolaylaştıran ağız içi tarayıcı düzeniİşte 3D dijital taramaları ve TRIOS® etkileşim uygulamalarını hastalarınızın en iyi görebileceği yere, yani dişçi koltuğuna taşımanın en kolay yolu. Red Dot ödüllü tasarımıyla MOVE+, sizin kliniğiniz de dahil olmak..
3Shape Trios 3 Pod Ağız İçi TarayıcıGerçeklik (doğruluk): 6.9 ± 0.9 µmHassasiyet (tutarlılık): 4.5 ± 0.9 µmAğırlık (pil dahil): 373 gIşık kaynağı: LEDÇıktı formatı: PLY, DCM ve STLBoyut: 4,2 x 27,4 cm/1 x 2 inçKullanım Endikasyonu3Shape TRIOS 3 IOS dijital görüntüleri şu durumlarda kullanım için end..
Ürün Özellikleri:Yeni nesil teknolojilerin kullanıldığı Eighteeth marka Helios 600 renkli ağız içi tarayıcıdır.Ağız içi tarayıcı rolünün yanı sıra ağız içi kamera olarak öne çıkmaktadır.Rakiplerine oranla en hızlı ve en güvenilir sonuçları sunan tarayıcı, sorunsuz bir kullanım garantisi sunar.16 mm ..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)