Menu
Sepetim

Protez ve Estetik Diş Hekimliği Ürünleri

Protez ve Estetik Diş Hekimliği Ürünleri kategorisinde diş hekimliği fakültesinin protetik diş tedavisi ana bilim dalının tedavilerinde kullandığı ürünlere; aljinatlar, c tipi silikon ölçüler, a tipi silikon ölçüler, bleaching ürünleri, retraksiyon pastaları ve retraksiyon ipleri, geçici kron yapma maddeleri, karıştırma uçları, ölçü karıştırma cihazları, ölçü kaşıkları, besleme materyalleri, pin - post, simantasyon ajanları gibi dental ürünlere ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
3M RelyX Universal Rezin Siman Deneme KitiHemen hemen tüm yapışkan ve kendinen yapışkanlı endikasyonlar için Universal dual-cure Rezin SimanNeredeyse operasyon sonrası hassasiyet yokUygulamayı basitleştirir ve stokları azaltır - öğrenmesi daha kolay, kullanımı daha kolay, yerden, zamandan ve paradan..
Giriş gücü: AC100-240V,50/60HzIşık kaynağı: 6 adet yüksek güçlü LEDDalga boyu:420nm-500nmIşık yoğunluğu:6 yoğunluk,maksimum>1000mW/cm2Ayarlanabilir zamanlayıcı:10s,30s,1m,2m,5m,8m ,10m,15m,20m,30mHacim(cm): taban:63x63x23,kol:100x26x27Ağırlık(kg)/ADET:20Ambalaj malzemesi: karton   ..
Ürün Açıklaması UltraEZ™ hassasiyet giderici jel benzersiz, sürekli salımlı, %3 potasyum nitrat ve ağırlıkça %0,11 florür iyonlu, yapışkan, viskoz jeldir. UltraEZ jel, özel olarak üretilmiş bir plakta, tek kullanımlık plakta veya önceden doldurulmuş tek kullanımlık plak uygulamasında kulla..
VOCO STRUCTUR A1 KARTUŞ ŞEKLİNDE KENDİLİĞİNDEN SERTLEŞEN KOMPOZİT ESASLI KRON KÖPRÜ MATERYALİ - 1479A1 - Voco - Geçici Kron Yapım Maddeleri..
VOCO STRUCTUR A2 KARTUŞ ŞEKLİNDE KENDİLİĞİNDEN SERTLEŞEN KOMPOZİT ESASLI KRON KÖPRÜ MATERYALİ - 1479A2 - Voco - Geçici Kron Yapım Maddeleri..
3M Express XT Penta H VPS Ölçü 360 mlPentamix Cihazı İle Kullanılan Vinil Polisiloksan Ölçü Materyali Yoğun Kıvam   ÖzellikleriExpress XT Penta H, Pentamix sisteminde otomatik olarak karıştırılan ve kaşığa aktarılan, tekaşamalı ölçü tekniği için uygun, yüksek viskozitede vinil polisil..
3M Express XT Penta H VPS Ölçü 360 mlPentamix Cihazı İle Kullanılan Vinil Polisiloksan Ölçü Materyali Yoğun Kıvam   ÖzellikleriExpress XT Penta H, Pentamix sisteminde otomatik olarak karıştırılan ve kaşığa aktarılan, tekaşamalı ölçü tekniği için uygun, yüksek viskozitede vinil polisil..
3M Express™ XT Light Body QuickExpress™ XT Light Body Regular Set, gelişmiş bir VPS formülüne dayalı ölçü malzemesidir. İkna edici özellikler ve avantajlar, tavizsiz ölçü doğruluğu ve mükemmel uyum sağlayan restorasyonlar için birinci sınıf bir temel sağlar. Garant™ dispenserinde otoma..
Express™ XT Putty Quick, elle karıştırılan yoğun kıvamlı VPS ölçü materyali. (A-tipi silikon)3M ExpressYüksek yerleşme basıncı.Yüksek sertleşmeKısa sertleşme süresiÇalışma süresi 1:30 dakika, ağız içi sertleşme süresi 2:30 dakikadır.C silikonları ve polieter ölçü maddeleriyle kombine kullanılamazlar..
EndikasyonlarTek aşamalı çift fazlı teknik için geliştirilmiş düşük viskozitedeki bu malzemeyi, yüksek viskoziteli Impregum Penta H DuoSoft ile kombine kuron-köprü, inley-onley ve implant ölçülerinde kullanabilirsinizÖzelliklerYeni jenerasyon polieter ölçü materyalidir.Garant tabanca sistemiyle kull..
3M Impregum Penta H DuoSoft Polieter Ölçü Materyali Paket İçerigi:1 Kutu (2 Takım) H duosoft polieter ölçü3M Espe İmpregum Penta H DuosoftPentamix Cihazı ile Kullanılan Polieter Ölçü Materyali-Tek Aşamalı Çift Fazlı Teknik 3M Impregum Penta H DuoSoft Polieter Ölçü Materyali Özellikler..
3M Impregum™ Penta™ Soft Polieter Ölçü MalzemesiZorlu vakaların kontrolünü elinize almanıza yardımcı olmak için tasarlanan 3M™ Impregum™ Polieter Ölçü Malzemesi, tercih ettiğiniz dağıtım sistemi ve viskozitede mevcuttur. Nemli ortamlarda iyi performans gösterir ve karmaşık vakalar için idealdir. ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 281 (24 Sayfa)