Menu
Sepetim

3M Soft Monophase Polieter Ölçü Materyali

3M™ ESPE™ Soft Monophase Polieter Ölçü Materyali;

3M™ ESPE™ (Soft) Monophase Polieter Ölçü Materyalinin parlak rengi, sizin için, ölçünün çok daha iyi okunabilirliğini ifade eder, hastanız taze nane tadından hoşlanacaktır ve ölçü bu kadar kolay ağızdan çıkarılabildiği için size minnet duyacaktır.

3M ESPE (Soft) Monophase ölçü materyali, polieterin kanıtlanmış özellikleri ile son derece detaylı ölçü almanızı ve restorasyonlarınızın mükemmel şekilde hemen yerine adapte olabilmesini sağlar.

Hassas, hava kabarcığı içermeyen ölçüler için çok iyi başlangıç hidrofilisitesi.

Çok iyi detay kopyalamayı sağlayan mükemmel akışkanlık özelliği ölçünüzün, çalışma süresi boyunca sertleşmesini önleyen eşsiz "snap-set" özelliği

Özellikleri ve Hekime Sağladığı Faydalar:

Hastalarınıza yüksek kalitede restorasyonlar yapmak istiyorsanız, hassas ölçü almak kritik bir adımdır. Dental ölçü çözümlerinde dünya lideri olarak 3M ESPE, kaliteden ödün vermemesi ve yenilikçi ürünleriyle bilinir. 45 yıl önce ilk ölçü materyalinin tanıtımından beri 3M ESPE yenilikleri, sürekli olarak geliştirilmekte olan ölçü teknolojisi ile üretilmektedir.

Kanıtlanmış polieter materyal özellikleri ile 3M ESPE Soft Monophase ve Monophase polieter ölçü materyalleri, tek seferde yüksek kalitede, çok ince detaylı ölçüler almanızı ve bu sayede restorasyonlarınızın final adaptasyonlarının mükemmel olmasını sağlar.

Mükemmel polieter özellikleri ve parlak materyal rengi sayesinde çok iyi ölçü okunabilirliği olan hassas ölçüler.

Hassas bir şekilde yerine adapte olan restorasyonlar Taze nane tadı ve ölçünün ağızdan kolay uzaklaştırılması sayesinde artan hasta konforu

Tek seferde güvenilir sonuçlar alınması sayesinde zamandan ve paradan tasarruf sağlar.

Daha az ölçü tekrarı, daha az restorasyonun adaptasyonu ve daha az işin tekrarlanması Klinik ve laboratuar arasında, etkin işbirliğinin artması

Yeni polieter ölçü materyalleri, 3M ESPE, Pentamix™ Sistem ile rahatça, otomatik karıştırılmakta ve kullanıma hazır hale gelmektedir.

Önerilen Endikasyonlar:

İmplant ölçüleri, total protez ölçüleri, kron ve köprü ölçüleri, inley ve onley ölçüleri

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı