Menu
Sepetim

Akışkan Kompozit

Akışkan Kompozit Nedir ve Ne İşe Yarar?

Akışkan kompozit diş hekimliğinde restoratif işlemlerde kullanılan özel bir dolgu malzemesidir. Akışkan yapısı, dar veya zor ulaşılan bölgelerde dolgu yapmayı kolaylaştırır. Ayrıca diş yüzeyine daha iyi uyum sağlar ve minimal invaziv prosedürler için idealdir. Akışkan kompozit, diş rengindeki estetik bir görünüm sağlar ve dişin doğal yapısına uyum sağlar. Diş hekimleri, çürüklerin tedavisinde, dişlerin şekillendirilmesinde ve estetik iyileştirmelerde akışkan kompozit kullanabilirler.

Akışkan Kompozit Fiyatları

Akışkan kompozit dolgu malzemesinin fiyatı, marka, kalite ve ambalaj boyutuna göre değişiklik gösterir. Çeşitli fiyat aralıklarında sunulan bu ürünler, farklı bütçelere uygun seçenekler sunar. En uygun fiyatları görmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun akışkan kompozit ürününü seçmek için kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Neredeyse sıfır kabarcık veya malzeme "taşma"sı olmadan akışkan kompozit rezinBükülmesi kolay kanül derin restorasyonlar için erişimi iyileştirirErgonomik tasarım sayesinde tutması kolaydır ve enjekte etmek için daha az çaba gerektirirKlinik Özellikler•Neredeyse sıfır kabarcık veya malzeme "taşma"sı..
Yüksek performanslı, çok amaçlı nano kompozit; Filtek™ Ultimate Akışkan RestoratifEndikasyonlarDirek restorasyonların altına kaide olarakSınıf III ve V restorasyonlarMinimal invaziv kavite preperasyonları(çok kuvvete maruzkalmayan küçük oklüzal restorasyonlar dahi)Estetik direkt ve indirekt restoras..
DIAFIL FLOW Akışkan KompozitDiaFil™ Flow, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birden fazla endikasyon için kullanılabilen akıcı bir kompozittir:•Minimal invazif kavite preparasyonlarının restorasyonları- Sınıf III, V ve sığ sınıf IV- Havayla aşınma preparasyonları- Tünel restorasyonları•Sınıf I, II'de..
DMG Constic Kendinden Adezivli Akışkan KompozitConstic sayesinde daha hızlı, daha güvenli dolgu süreçleri.Constic, DMG kalitesinde, kendiliğinden aşındırılan, kendinden yapışkanlı akıcı kompozitinizdir. Özellikle verimli ve güvenli bir uygulama için aşındırma jeli, bağ ve akıcı kompoziti tek bir ürü..
Opallis Flow Akışkan KompozitDüşük viskoziteli kompozit.•Restorasyonların temeli olarak kullanım için ideal viskozite;•Kolay uygulama.Klinik FaydalarKavite duvarlarına mükemmel uyum:Daha düşük sızma riski.Kolay uygulama ve düşük viskozite: Pürüzlülüğü yüksek ve erişimi zor olan boşlukların dold..
G-ænial Universal Flo Yüksek mukavemetli enjekte edilebilir ışıkla sertleşen restoratif kompozitGC G-ænial Universal Flo ile, güvenli ve dayanıklı restorasyonlar için olağanüstü fiziksel özelliklerle birlikte, derin boşluklara bile kolay ve rahat yerleştirme sağlayan özel bir enjekte edilebilir..
EverX flow dentin yerine kullanım için short-fibre ile güçlendirilmiş akışkan kompozit EverX Flow, doğrudan restorasyonlarda (emaye tabakası olarak geleneksel bir kompozitle birlikte) dentin replasmanı ve çekirdek oluşumu için endike olan, kısa elyafla güçlendirilmiş akıcı bir kompozittir.İçerd..
G-ænial Üniversal Enjekte Edilebilir Yüksek mukavemetli restoratif kompozitG-ænial Universal Injectable, uzun ömürlü estetik restorasyonlar için olağanüstü güç ve direnç sergileyen evrensel bir restoratif kompozittir.Yüksek oranda ultra ince Baryum partikülleri ve GC'nin Tam Kapsamlı Silan Kaplama (..
Charisma Opal Flow, Charisma markasının ideal tamamlayıcısıdır. Çok iyi kontrol edilebilir viskozitesi nedeniyle minimal invaziv görevler daha da az karmaşık olacaktır.Charisma Opal Flow, teşhis açısından güvenli radyoopasite ve kolay kullanım anlamına gelir. Charisma Diamond veya Charisma Topaz'ın ..
IAkışkan KompozitNova Compo HF ışıkla sertleşen, radyopak, akışkan kompozittir. Nova Compo HF küçük veya büyük her çeşit kavitenin örtülmesi için uygundur.Yüksek radyopaklıkBasma dayanımı 350MPa, Eğilme dayanımı 148 MPaMükemmel ıslatma ve tüm kompozit endikasyonlar için mükemmel uyumluluk.Sınıf I ve..
Nova Compo SF Bonding İşlemi Gerektirmeyen Akışkan KompozitBonding İşlemi Gerektirmeyen Akışkan KompozitCompo SF Super Flow akışkan kompozit, MDP ve 4 META monomerlerinin her ikisini birlikte içeren kendinden adheziv, bonding uygulamasına gerek duymayan öte yandan post operatif hassasiyeti ortadan k..
Imicryl Nova Compomer FlowNova Compomer Flow yüksek konsantrasyonda flor salınımı yapan, ışıkla sertleşen kompomer esaslı dolgu maddesidir. Kimyasal özelliği sayesinde cam iyonomerin doldurucu formülünü ve kompoziti tek bir üründe birleştirir. Nova Flow Compomer yüksek miktarda koruyucu florür salın..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 32 (3 Sayfa)