Menu
Sepetim

Kompozit

Kompozit dolgu; travma sonrasında dişte oluşan madde kayıplarını, diş çürüklerini, diş yapı bozukluklarını ve hastayı rahatsız eden renk bozukluklarını tedavi etmek için kullanılan bir tür dolgu çeşididir. Cam veya kuars parçacıkları ile akrilik reçine karışımı ile yapılırlar.

Bu kategoride akışkan kompozitler, bulk fill kompozitler, anterior kompozitler, posterior kompozitler, kompozit setleri çeşitlerine ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Neredeyse sıfır kabarcık veya malzeme "taşma"sı olmadan akışkan kompozit rezinBükülmesi kolay kanül derin restorasyonlar için erişimi iyileştirirErgonomik tasarım sayesinde tutması kolaydır ve enjekte etmek için daha az çaba gerektirirKlinik Özellikler•Neredeyse sıfır kabarcık veya malzeme "taşma"sı..
3M Espe Filtek Bulk Fill Universal Restoratif SistemÖzellikleri:Hızlı ve kolay 4 mm uygulama.Kolay uygulama için akıcı kıvam.Yüksek direnç ve düşük aşınmaEndikasyonları• Sınıf I ve Sınıf II direkt restorasyonların altına kaide olarak• Direkt restoratif materyallerin altına liner olarak• Pit ve ..
3M™ Filtek™ One Bulk Fill Restoratif Kapsül Hızlı ve kolay tek adımlı, 5 mm'ye kadar bulk fill kompozit yerleştirme - kapatma katmanı gerektirmezİyileştirilmiş estetik için artan opaklıkYenilikçi monomerler, 5 mm'ye kadar polimerizasyon sağlamak için büzüşmeyi ve büzüşme stresini azaltırÖne Çık..
3M Filtek P60 Posterior Restoratif Sistem1 kompozit şırınga 4 grRenkler: A3, B2,C2EndikasyonlarSınıf I ve II direkt posterior restorasyonlarSadwich tekniğiKor yapımıÖzelliklerPosterior bölgede kullanılır. Sınıf I ve II restorasyonlar için uygundur.Sert kıvamlıdır, amalgam gibi kondanse edilebilir.Ku..
Yüksek performanslı, çok amaçlı nano kompozit; Filtek™ Ultimate Akışkan RestoratifEndikasyonlarDirek restorasyonların altına kaide olarakSınıf III ve V restorasyonlarMinimal invaziv kavite preperasyonları(çok kuvvete maruzkalmayan küçük oklüzal restorasyonlar dahi)Estetik direkt ve indirekt restoras..
3M™ Filtek™ Ultimate Restoratif ŞırıngaTüm restorasyonlar için olağanüstü estetik, ödün vermeyen kırılma direnci ve mükemmel kuvveti bir araya getirirUzun süreli parlaklık için mükemmel cila tutmaÜstün aşınma direnciÖne Çıkan Özellikler•Tüm restorasyonlar için olağanüstü estetik, ödün vermeyen kırıl..
3M™ Filtek™ Z250 Universal KompozitAnterior ve posterior restorasyonlar için çok yönlü kullanımAmeliyat sonrası daha az hassasiyet, düşük aşınma ve yüksek kırılma direnci için daha az büzüşmeYapışma direnciyle rahat kullanımÖne Çıkanlar•Anterior ve posterior restorasyonlar için çok yönlü kullanım•Am..
3M™ Filtek™ Z250 Universal Restoratif ŞırıngaAnterior ve posterior restorasyonlar için çok yönlü kullanımAmeliyat sonrası daha az hassasiyet, düşük aşınma ve yüksek kırılma direnci için daha az büzüşmeYapışma direnciyle rahat kullanımÖne Çıkan Özellikler•Anterior ve posterior restorasyonlar için çok..
Ürün TanımıFiltek™ Z550 Nano Hibrid Universal Restoratif, anterior ve posterior restorasyonlarda kullanılmak üzere tasarlanmış görünür ışıkla aktive olan bir nanohibrid kompozittir (Microglass®). Kompozitin diş yapısına kalıcı olarak bağlanması için bir diş yapıştırıcısı kullanılır. 12 renkte mevcut..
3M™ Filtek™ Z550 Nano Hibrit Üniversal Restoratif RefilFiltek™ Z550 Nano Hybrid Universal Restorative, anterior ve posterior restorasyonlarda kullanılmak üzere tasarlanmış görünür ışıkla aktive edilen bir nanohibrit kompozittir. Kompozitin diş yapısına kalıcı olarak bağlanması için bir diş yapıştırı..
3M Valux™ Plus Restoratif Sistem10 yıldır klinik kullanımda olan üniversal kompozit. EndikasyonlarıSınıf I-V direkt anterior ve posterior restorasyonlarİndirekt inley, onley ve venerlerSandwich tekniğiÜrün AvantajlarıMaksimum aşınma direnci ve kırılma dayanıklılığıAdper™ Scotchbond™ Multi-Purpo..
Bisco Aelite Aesthetic Enamel KompozitGüçlendirilmiş Nanofil KompozitAelite Aesthetic Enamel , eksiksiz bir VITA®* renk yelpazesinin yanı sıra üç insizal renk tonuna sahip, ışıkla sertleşen, yüksek oranda güçlendirilmiş, nanofil bir kompozittir . Aelite Aesthetic Mine yüksek mukavemete sahiptir ve h..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 126 (11 Sayfa)