Menu
Sepetim

Gc Composite Modeling Seti

Direkt restorasyonlar için kompozit materyalleri modellemek için sıvı.
Kompozit malzemelerin kolay, hızlı ve verimli bir şekilde uygulanması için GC'nin en son çözümü olan GC Modeling Liquid'i keşfedin.
Hızlı ve kolay uygulama ve şekillendirme: GC Modeling Liquid ile ıslatılmış bir fırça kullanmak, tüm kompozit malzemelerinizin uygulanmasını daha kolay ve hızlı hale getirir. Modelleme Sıvısı, malzemelerin yapışkanlığını ortadan kaldırır ve fırça ile kolayca yerleştirilip şekillendirilebilmesini sağlar. Güzel morfoloji oluşturmak artık bir güçlük değil!
Daha kısa bir bitirme prosedürü için pürüzsüz bir yüzey: Son katın GC Modeling Liquid ile ıslatılmış bir fırça ile uygulanması, aynı zamanda verimli bir şekilde düzleştirilmesini ve çok güzel bir yüzey elde edilmesini sağlar. Bu, bitirme prosedürünü basitleştirir ve değerli zamandan tasarruf sağlar!
Estetik sonuçlar üzerinde hiçbir etkisi yoktur: GC Modeling Liquid, sadece modelleme fırçasını ıslatmak için çok az miktarda kullanılır. Uygulama sırasında hafif sarımsı olmasına rağmen, ışıkla sertleştikten sonra tamamen şeffaf hale gelir ve en iyi estetik sonuçları garanti eder. GC'nin estetik G-ænial & Essentia serileri de dahil olmak üzere herhangi bir kompozit ile kullanılabilir.
Paket İçeriği: 
6ml GC Modelleme Sıvısı, 2 x Gradia Fırça Tutucu, 5 x Gradia Brush Flat, 5 x Gradia Brush Round, 1 x Karıştırma Pedi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı