Menu
Sepetim

Endodontik Motor

Endodontik motor nedir?

Endodontik motor bazen içinde apex locater da barındıran kullanılan eğe sisteminin tork dönüş hızı vs gibi değerlerine göre ayarlamaların yapılabildiği kanal şekillendirilmesinde kullanılan bir tür endodontik cihazdır.

Bu kategoride başta woodpecker endodontik motorlar olmak üzere çeşitli markalardan endodontik motorlara ve endodontik motor fyatlarına ulaşabilirsiniz.

X-Smart™ Plus resiprokal hareket, tek eğe tekniği ve geleneksel kendi ekseninde sürekli dönen eğe sistemleri ile kullanılabilen bir endodontik motordur. Basit kullanımının yanı sıra minyatür başlığının sağladığı mükemmel görüş ve erişim sayesinde hekimin tamamıyla hastaya ve tedaviye odaklanm..
İpad uyumlu Kablosuz Akıllı Endo Motordur. Bugünün yaşam tarzı için Akıllı endo cihazıdır. Güçlü performans teknolojisi ile VDW.CONNECT Drive® Modern iletişimi sağlar. VDW.CONNECT Drive® yenilikçi kablosuz endo motorudur. Bundan dolayı mobildir ve kullanımı kolaydır. Temel işlevleri kull..
VDW Gold Reciproc EndomotorHepsi bir arada: VDW.GOLD ® RECIPROC ® tek bir cihazla güçlü hazırlık ve hassas uzunluk belirleme olanağı sunar. Önde gelen tüm hazırlama sistemleri için ön ayarlara sahip geniş bir dosya kütüphanesi sunan bu ürün, döner ve ileri geri hareket modunda hazırlama için uygundu..
Şarj edilebilir.15 farklı kayıt edilebilir program seçeneği.Tork ve devir ayarlı.Autoreverse özelliği.6:1 oranlı Sirona Angldruva.Güvenli operasyon için tork kontrolü.Birçok NİTİ sistemi için geniş tork kapsamı.Tüm NİTİ sistemleri için özel tork ve hız seçimi.15 özel ayar için kişisel program seçimi..
Woodpecker DTE Endo Smart Endomotor Ürün Açıklaması Endo Smart esas olarak Endodontik tedavide kullanılır. Kök kanalı sırasında Hazırlık prosedüründe kök kanalının genişletilip temizlenmesi için kullanılır.Woodpecker DTE Endo Smart Endomotor Özellikler: a) Gerçek zamanlı geri bildiri..
Y-Smart Çin Malı Uygun Fiyatlı EndomotorEndomotor malumumuz oldukça pahalı bir endodontik cihaz. Çin malı bu endomotor ise oldukça uygun fiyatı ve özellikleriyle öne çıkıyor.Özellik 1. Ergonomik tasarım taşıması kolay 2. Seçim için 6 çeşit prosedür (bellek seti) vardır. Optimum verileri önceden g..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)