Menu
Sepetim

Periapikal Röntgen Cihazları

Periapikal Röntgen Cihazları: Nedir ve Ne İşe Yarar?

Periapikal röntgen cihazları, diş hekimlerinin tek bir veya birkaç dişin kök ucu ve çevresindeki dokuları incelemek için kullandığı radyolojik görüntüleme cihazlarıdır. Bu cihazlar, diş hekimlerine kök kanal tedavisi, diş çekimi, diş implantasyonu gibi işlemler öncesinde ve sonrasında detaylı bir şekilde inceleme yapma imkanı sunar. Periapikal röntgenler, dişin yapısındaki çürükler, enfeksiyonlar, kistler veya kırıklar gibi problemleri tespit etmeye yardımcı olur.

Periapikal Röntgen Cihazları Fiyatları

Periapikal röntgen cihazlarının fiyatları, marka, model, özellikler ve ek donanımlara göre değişiklik gösterir. Farklı boyutlarda ve teknolojik özelliklerde sunulan cihazlar, çeşitli bütçelere uygun seçenekler sunar. En uygun fiyatları görmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun periapikal röntgen cihazını seçmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
Belmont Phot-X II S Ürün Özellikleri Dijital radyografiye uygunluk• Fonksiyonel, hatları düzgün, akıcı, yumuşak ve hijyenik• Belmont yüksek frekans teknolojisi sayesinde cilt dozaj miktarını azaltır ve tüm diyagnoz ihtiyaçları için optimum radyasyon seviyesi sağlar.• Cilt mesafesine olan odak n..
Belmont Phot-X II S Dc Oturaklı Röntgen Ürün ÖzellikleriDental film ve dijital sensörler ile çalışmaya uygundur. DC akım özelliği ile radyasyon etkisini azaltır. Ergonomik koltuk yapısı ve sırt yaslama mekanizması ile hastalarımıza rahat bir tedavi süreci sağlar. Dijital radyografiye uygunluk• ..
Eighteeth Hyperlight Portatif Röntgen Cihazı Ürün ÖzellikleriKompak boyut ve hafif, tek elle kullanım kolaylığı0,4 mm odak noktasıyla mükemmel görüntü kalitesiOperatörü kaçak radyasyondan korumak için dahili kurşunlu çift kalkan, operatörü korurİtenmeyen maruziyeti önlemek için kilitleme sistemiAkıl..
New Life Radiology Best X Ac Duvara Monte Röntgen Cihazı Ürün ÖzellikleriTimer monoblok üzerine yerleştirilmiş pozlama parametreleri, ayarları sayesinde kullanıcı tarafından daha kolay kullanmaRadyografik cihazlar için iki tip dijital timer seçeneğiVoltajdaki değişmelere göre poz süresinin otomatik ..
New Life Radiology Best X Ac Mobil Tip Röntgen Cihazı Ürün ÖzelikleriTimer monoblok üzerine yerleştirilmiş pozlama parametreleri, ayarları sayesinde kullanıcı tarafından daha kolay kullanmaRadyografik cihazlar için iki tip dijital timer seçeneğiVoltajdaki değişmelere göre poz süresinin otomatik ayar..
Ez Ray Periapikal Röntgen Cihazı kliniğinizde sofistike bir ortam oluşturur.Ergonomik X-Ray tüpü sayesinde her açıdan görüntü alabilme pozisyonlandırılabilme imkanı.Güçlü ve istikrarlı kol yapısıyla basit konumlandırma sağlar.0.4mm Focal Spotu ile kesin tanı ve daha yüksek çözünürlüklü görüntü sağla..
Woodpecker Ai̇ Ray  Röntgen Cihazı Woodpecker Ai Ray Taşınabilir X-ışını Makinesi, gelişmiş teknolojiyi kullanarak dişlerin yüksek kaliteli X-ışını görüntülerini yakalamak için oldukça verimli ve güvenilir bir diş görüntüleme cihazıdır. Kompakt ve taşınabilir tasarımı ile farklı klinik ort..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)