Menu
Sepetim

Yüzey Dezenfektanları

Yüzey Dezenfektanları: Nedir ve Ne İşe Yarar?

Yüzey dezenfektanları, klinik ve sağlık ortamlarında yüzeylerin temizliği ve dezenfeksiyonu için kullanılan özel formülasyonlardır. Bu dezenfektanlar, yüzeylerde biriken bakteri, virüs ve diğer patojenleri etkili bir şekilde yok eder. Kliniklerde hijyen standartlarını korumak ve enfeksiyon riskini azaltmak için kullanılırlar. Sprey, sıvı veya mendil şeklinde mevcut olup, kullanımı kolay ve pratiktir.

Yüzey Dezenfektanları Fiyatları

Yüzey dezenfektanlarının fiyatları, malzeme kalitesi, marka ve ürün miktarına göre değişiklik gösterir. Çeşitli bütçelere uygun seçenekler sunan bu dezenfektanlar, tekli veya toplu halde satın alınabilir. Daha yüksek kaliteli veya özel formülasyonlu yüzey dezenfektanları genellikle daha yüksek fiyat aralıklarında bulunur. En uygun fiyatları görmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
MİCROVEM AF TIBBİ CİHAZ YÜZEY DEZENFEKTANIKullanım Alanı ve AmacıMICROVEM AF, hidroalkolik solüsyon, küvezlerde, hasta yataklarında, diş ünitelerinde, aeratörlerde, ameliyathane masaları, tıbbi ekipmanların yüzey temizliğinde, kapı kolları, merdivenler.asansörler ve yatay, dikey, tüm yüzeylerde deze..
CAVEX IMPRESAFEDiş klinikleri ve laboratuvarlarında hijyen ve sterilizasyon esastır. Bu nedenle Cavex hızlı, güvenli ve son derece etkili bir diş ölçüsü dezenfektanı geliştirdi: Cavex ImpreSafe.Bu devrim niteliğindeki dezenfektan sıvısı yalnızca üç dakika içinde koronavirüs dahil tüm bakteri, mantar..
Dr Schumacher Descosept AF Alkol Bazlı Yüzey Dezenfektanı Ürün Özellikleri:• Descosept AF etanol ve kuarterner amonyum bilesikleri temeline dayanan,aldehit içermeyen kullanıma hazır,hızlı tıbbi cihaz yüzeyi dezenfektanıdır.• Descosept AF cilt tarafından iyi tolere edilir ve hoş kokuludur.• Aldehit i..
Alkol Bazlı El DezenfektanıCilde karşı son derece hassastır.Cilt bakımı yapan nemlendirici madde içerir.Dermatolojik olarak test edilmiştir.Noro virüsüne karşı etkilidir.Ürün ÖzellikleriAseptoman %72, alkol bazlı el dezenfektanıdır. Cilde karşı son derece hassastır.Cilt üzerinde tahriş veya hassasiy..
CLEANISEPT SPREY Kullanıma Hazır Alkolsüz Hızlı Yüzey DezenfektanıAldehit, fenol ve alkol içermezAkrilik yüzeyler için uygundurYüksek temizlik gücüne sahiptirKısa temas süresine sahiptirÖzellikle alkole hassas yüzeyler için uygundurCLEANISEPT SPRAY, aldehit, fenol ve alkol içermez. Tıbbi cihaz yüzey..
DESCOSEPT AF Alkol Bazlı Hızlı Yüzey Dezenfektanı Özellikleri• Descosept AF etanol ve kuarterner amonyum bilesikleri temeline dayanan,aldehit içermeyen kullanıma hazır,hızlı tıbbi cihaz yüzeyi dezenfektanıdır.• Descosept AF cilt tarafından iyi tolere edilir ve hoş kokuludur.• Aldehit içermediği için..
Bakterisidal incl. Tüberküloz öldürücü, mantar öldürücü, virüsidalÖzellikle hızlı reaksiyon süresiKullanışlı dağıtıcı kutusundan pratik olarak çıkarmaEtkin maddeler: alkilamin, QAVMevcut gibidir: kutu başına 50 mendil: boyutu Wipe 17,5 x 25 cm..
Aletlerin steril edilmeden önce alet dezenfektanında saklanması için 3 litrelik dezenfektan küveti...
Tüm virüslere karşı full etkili, yıkanabilir yüzeyler ve objeler ile ekipmanlar, cihazlar, tedavi ünitesinin çevresi ve döşemesi ,duvarlar ve yerler için dezenfeksiyon ve temizleme amaçlı kullanım içindir.Aldehitsiz-AlkolsüzEtkin madde:Alkylamines, QAV 2,5 Litrelik konsantre sıvıEtki süresi: % ..
MİCROVEM KLODEK SPRAY TIBBİ CİHAZ YÜZEY DEZENFEKTANIKULLANIM ALANIKlodek Spray kullanıma hazır, yüksek etkili tıbbi cihaz dezenfektanıdır. Formülasyonu quarter amonyum bileşiklerine dayalıdır. Aldehit, alkol, fosfat içermeyen, anti korozif ve malzemelere dayanıklılık özelliğine sahip dezenfektandır...
Zeta 3 Foam Alkol bazlı ürünlere karşı hassas yüzeyler için ideal hızlı yüzey temizleme köpüğü.Geniş spektrum. Bakteri, mantar, virüs (HIV, HBV, HCV) ve tüberküloza karşı etkilidir. Özellikle dental ünit koltuk döşemeleri ile el parçası, raf, dinamik alet, alet tepsisi, reflektör gibi enstrümanların..
Zhermack Zeta 3 Soft Yüzey DezenfektanıZeta 3 Soft , tıbbi cihaz yüzeyleri için alkollü, kullanıma hazır dezenfektan ve temizleyicidir.Özellikler• Dezenfeksiyon konusunda onaylanmış Avrupa Normlarına göre geniş etki yelpazesi• Aldehit ve fenol içermeyen ürünler• En hassas olanlar da dahil olmak üzer..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)