Menu
Sepetim

Endodonti Ürünleri

Endodonti Ürünleri  kategorisinde diş hekimliği fakültesinin endodonti ana bilim dalı konusuna giren tedavi yöntemlerinde kullanılan kanal eğesi çeşitleri, tirnefler, lentülolar, kanal dolgu patları, medikamanlar, döner kanal aletleri, kanal irrigasyonunda kullanılan malzemeler, endobloklar, irrigasyon aktivatörleri, gütta perkalar, paperpointler ve endodontik anguldruvalar gibi dental malzemeleri bulabilirsiniz.
Reçine bazlı kök kanal dolgu malzemesiVioSeal® kök kanalı için epoksi reçine bazlı dolgu ve dolgu malzemesidir.Endikasyonlar- Kök kanallarının tıkanma noktalarıyla birlikte kalıcı olarak doldurulması- GP noktasının yağlayıcısı ve sızdırmazlığı- GP ile kök kanal duvarı arasında yapışma maddesiİçindek..
3M Cavit™-G Geçici Dolgu MateryaliEl aletleriyle uygulaması kolaydır.Nemli ortamda çabuk ve hava kabarcıksız sertleşir.Geçici dolgular için başarısı kanıtlanmış materyal.Hafifçe genleşmesi marjinal sızıntıyı engeller.Motor ve frez kullanmadan çıkarılabilir.Tükürük ve sıvılarla kendiliğinden sertleşi..
MTA White - 7 UygulamalıkMineral Trioxide Aggregate, MTA-Angelus birkaç mineral oksitten oluşmuş endodontik tamir simandır.İnce hidrofilik partiküllerden meydana gelmiştir. Su ile karıştırıldığında önce jel kıvamını alır, işlem sonunda ise katı sert bir hal alır.Endikasyonları:Kök kanal ve furkasyon..
Angelus MTA White Ürün AçıklamasıBiyoseramik onarıcı simanAngelus MTA White EndikasyonKök kanal perforasyonlarının veya furkasyonun tedavisiDahili ve bağlantılı kök rezorpsiyonlarının kapatılmasıEndodontik ameliyatlarda retrofillingTedavilerde pulpa kapatmaPulpotomiApeksifikasyonApeksojenezAnge..
BMS Temporary Filling Geçici Dolgu 40 grGeçici kalsiyum sülfat ve çinko oksit esaslı dolgu malzemesi. Tükürük ile temas ettiğinde çabucak sertleşir.Ambalaj: 40 gr'lık kavanoz..
Çin Malı En Uygun Apex Bulucu - Apex BulucuÇin malı uygun fiyatlı apex locaterApikal foremeni oldukça doğru bir hassasiyette gösterir...
Coxo Gutta Kesme Cihazi Ürün Açıklamasi C-Blade, kablosuz şarj edilebilir gutta kesim cihazıdır.Kesim için değiştirilebilir 4 farklı ucu mevcuttur.Özel uç formları sayesinde kavite boşluğuna kolay erişim sağlar.Hiçbir zaman ön ısıtma gerekmez, direkt kullanıma hazır gelir.Kaviteye kadar soğuk g..
Ürün tipi:Kanal kanal eğesi h tipiMalzeme:Nikel TitanyumUygulama kapsamı:Kök kanal tedavisinde kullanılırkontrendikasyon:Bilinen kontrendikasyon yokörnek:İşlemin her adımında yeni bir eğe kullanılmalıdır.Lütfen her kullanımdan sonra eğeleri temizleyin* Her adım arasındaki işlem tekrarlanmalıdır* Kök..
Debrisin hızla uzaklaştırılması için hızlı kesme enstrümanlarıdır. Paslanmaz çelikten üretilmiştir. Eğenin numarası ve uzunluğu ürünün üzerinde açıkça belirtilmiştir. Uniform yapısı ile özel çelik alaşımı kırılmaya karşı maksimum direnç ve esneklik sağlar. Aktif olmayan uçlar alete kanal içinde güve..
X-Smart™ Plus resiprokal hareket, tek eğe tekniği ve geleneksel kendi ekseninde sürekli dönen eğe sistemleri ile kullanılabilen bir endodontik motordur. Basit kullanımının yanı sıra minyatür başlığının sağladığı mükemmel görüş ve erişim sayesinde hekimin tamamıyla hastaya ve tedaviye odaklanm..
Dentsply AH 26 kanal dolgu patı, mükemmel sızdırmazlık kapasitesine sahip bir kök kanal dolgu malzemesidir. Kök kanal duvarlarına yakın adaptasyonu ve sertleşme sırasındaki çok küçük daralmasının bir sonucu olarak AH 26, kök kanalının mükemmel doku uyumluluğu ile sıkı bir şekilde kapatılmasına olana..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 191 (16 Sayfa)