Menu
Sepetim

Pulpa Öldürücü (Devitalizan)

Pulpa Öldürücü (Devitalizan): Nedir ve Ne İşe Yarar?

Pulpa öldürücü veya devitalizan, diş hekimliğinde kullanılan bir kimyasal maddedir. Pulpanın (dişin içindeki canlı dokunun) öldürülmesi veya devitalizasyonu amacıyla kullanılır. Bu işlem, genellikle ağrılı veya iltihaplı dişlerde uygulanır ve dişin ağrısız bir şekilde çekilmesini sağlar. Pulpa öldürücü, diş hekimlerine endodontik tedavilerde, kök kanal işlemlerinde ve pulpa tedavilerinde yardımcı olur.

Pulpa Öldürücü Fiyatları

Pulpa öldürücü fiyatları, marka, miktar ve satıcıya göre değişiklik gösterebilir. Farklı boyutlarda ve formülasyonlarda bulunan pulpa öldürücü ürünler, çeşitli fiyat aralıklarına sahiptir. En uygun fiyatları görmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun pulpa öldürücüyü seçmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
MAARC D-VİTZ Pulpa Öldürücü MAARC D-VİTZ Pulpa Öldürücü, pulpanın devitalizasyonu için bir preparattır.EndikasyonlarPulpa devitalizasyonu içinHayati olmayan pulpa dokusunun çıkarılmasından sonra kalan devitalizasyon içinÜrün AvantajlarıHızlı etkili, ağrı giderici formül..
Prevest PULP-X Devitalizan PastaPulp-X, Pulpa devitalizasyonu için arsenik içermeyen, hızlı etkili sinir öldürücü materyaldir.Endikasyonları·Ekstirpasyon öncesi veya ampütasyonda pulpa devitalizanı olarak.·Devital pulpa çıkarıldıktan sonra residüel devitalizasyon amaçlı.·Arsenik içermez, Güvenli dev..
Prevest Pulp-X DevitalizanPrevest Dental Pulpa X Devitalizan, pulpanın devitalizasyonu için bir preparattır.EndikasyonlarPulpa devitalizasyonu içinHayati olmayan pulpa dokusunun çıkarılmasından sonra kalan devitalizasyon içinÜrün AvantajlarıHızlı etkili, ağrı giderici formül..
Pyrax P-Devit Pulpa Öldürücü EnjektörÜrün Detayları: P-Devit, aktif devitalizer olarak para formaldehit içeren güçlü bir pulpa devitalizerdir. Lignokain varlığından dolayı hızlı etki eden ve ağrı kesici macundur.Uygulama: P-Devit, minberlerin veya amputasyonlarının tedavisinde pulpa devita..
Pyrax P-Devit Pulpa Öldürücü - Pulpa DevitalizanP-Devit, aktif devitalizer olarak para formaldehit içeren güçlü bir pulpa devitalizerdir. Lignokain içermesi nedeniyle hızlı etki eden ve ağrı kesici macundur.EndikasyonP-Devit, minber veya amputasyon tedavisinde pulpa devitalizasyonu için kullanılır.&..
VLADMIVA DEVİT-S Pulpa DevitizilanVLADMIVA DEVİT-S Pulpa Devitizilan, pulpanın devitalizasyonu için bir preparattır.EndikasyonlarPulpa devitalizasyonu içinHayati olmayan pulpa dokusunun çıkarılmasından sonra kalan devitalizasyon içinÜrün AvantajlarıHızlı etkili, ağrı giderici formül..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)