Menu
Sepetim

Pulpa Öldürücü - Devitalizan

Pulpa Öldürücü - Devitalizan pulpanın canlı olduğu durumlarda çok küçük bir alanda pulpada perforasyon sağlanıp üzerine konulması ile pulpayı öldüren maddelerdir.

Bu kategoride pulpa öldürücüleri - devitalizan çeşitlerine ve pulpa öldürücü - devitalizan  fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

MAARC D-VİTZ Pulpa Öldürücü MAARC D-VİTZ Pulpa Öldürücü, pulpanın devitalizasyonu için bir preparattır.EndikasyonlarPulpa devitalizasyonu içinHayati olmayan pulpa dokusunun çıkarılmasından sonra kalan devitalizasyon içinÜrün AvantajlarıHızlı etkili, ağrı giderici formül..
Prevest PULP-X Devitalizan PastaPulp-X, Pulpa devitalizasyonu için arsenik içermeyen, hızlı etkili sinir öldürücü materyaldir.Endikasyonları·Ekstirpasyon öncesi veya ampütasyonda pulpa devitalizanı olarak.·Devital pulpa çıkarıldıktan sonra residüel devitalizasyon amaçlı.·Arsenik içermez, Güvenli dev..
Prevest Pulp-X DevitalizanPrevest Dental Pulpa X Devitalizan, pulpanın devitalizasyonu için bir preparattır.EndikasyonlarPulpa devitalizasyonu içinHayati olmayan pulpa dokusunun çıkarılmasından sonra kalan devitalizasyon içinÜrün AvantajlarıHızlı etkili, ağrı giderici formül..
Pyrax P-Devit Pulpa Öldürücü EnjektörÜrün Detayları: P-Devit, aktif devitalizer olarak para formaldehit içeren güçlü bir pulpa devitalizerdir. Lignokain varlığından dolayı hızlı etki eden ve ağrı kesici macundur.Uygulama: P-Devit, minberlerin veya amputasyonlarının tedavisinde pulpa devita..
Pyrax P-Devit Pulpa Öldürücü - Pulpa DevitalizanP-Devit, aktif devitalizer olarak para formaldehit içeren güçlü bir pulpa devitalizerdir. Lignokain içermesi nedeniyle hızlı etki eden ve ağrı kesici macundur.EndikasyonP-Devit, minber veya amputasyon tedavisinde pulpa devitalizasyonu için kullanılır.&..
VLADMIVA DEVİT-S Pulpa DevitizilanVLADMIVA DEVİT-S Pulpa Devitizilan, pulpanın devitalizasyonu için bir preparattır.EndikasyonlarPulpa devitalizasyonu içinHayati olmayan pulpa dokusunun çıkarılmasından sonra kalan devitalizasyon içinÜrün AvantajlarıHızlı etkili, ağrı giderici formül..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)