Menu
Sepetim

Silikon Ölçüler

Silikon Ölçü Materyalleri: Nedir ve Ne İşe Yarar?

Silikon ölçü materyalleri, diş hekimliğinde kullanılan elastomerik bir materyal türüdür ve ölçü almak için yaygın olarak tercih edilirler. Esneklikleri ve mükemmel detay yakalama yetenekleri sayesinde hassas ve doğru ölçüler elde etmeyi sağlarlar. Ayrıca, ağız içinde rahat bir kullanım sunarlar ve kolayca çıkarılabilirler. Silikon ölçü materyalleri, restoratif işlemler, protezlerin yapımı ve diş hekimliği laboratuvarında kullanılan birçok uygulama için uygundur. A tipi ve C tipi vardır.

Silikon Ölçü Materyalleri Fiyatları

Silikon ölçü materyallerinin fiyatları, marka, paket boyutu ve kaliteye göre değişiklik gösterir. Farklı viskozite seviyelerinde ve çeşitli paket seçeneklerinde sunulan silikon ölçü materyalleri, çeşitli bütçelere uygun seçenekler sunar. En uygun fiyatları görmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun silikon ölçü materyallerini seçmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
3M Express XT Penta H VPS Ölçü 360 mlPentamix Cihazı İle Kullanılan Vinil Polisiloksan Ölçü Materyali Yoğun Kıvam   ÖzellikleriExpress XT Penta H, Pentamix sisteminde otomatik olarak karıştırılan ve kaşığa aktarılan, tekaşamalı ölçü tekniği için uygun, yüksek viskozitede vinil polisil..
3M Express XT Penta H VPS Ölçü 360 mlPentamix Cihazı İle Kullanılan Vinil Polisiloksan Ölçü Materyali Yoğun Kıvam   ÖzellikleriExpress XT Penta H, Pentamix sisteminde otomatik olarak karıştırılan ve kaşığa aktarılan, tekaşamalı ölçü tekniği için uygun, yüksek viskozitede vinil polisil..
3M Express™ XT Light Body QuickExpress™ XT Light Body Regular Set, gelişmiş bir VPS formülüne dayalı ölçü malzemesidir. İkna edici özellikler ve avantajlar, tavizsiz ölçü doğruluğu ve mükemmel uyum sağlayan restorasyonlar için birinci sınıf bir temel sağlar. Garant™ dispenserinde otoma..
Express™ XT Putty Quick, elle karıştırılan yoğun kıvamlı VPS ölçü materyali. (A-tipi silikon)3M ExpressYüksek yerleşme basıncı.Yüksek sertleşmeKısa sertleşme süresiÇalışma süresi 1:30 dakika, ağız içi sertleşme süresi 2:30 dakikadır.C silikonları ve polieter ölçü maddeleriyle kombine kullanılamazlar..
Add Plus C Tipi Silikon Ölçü Maddesi·Silikon esaslı hassas c tipi ölçü maddesidir.·Öğreciler ve diş hekimleri için ideal ölçü maddesi·İdeal kıvam ve 2 dk sonuç alabilmePaket İçeriği·Putty, Light body, Katalizör kaşık ve karıştıma kağıdından oluşan takım içeren kutuda...
BMS Catalyst Gel 60 MlBms markasının Silibest, Sililight ve Sililab ürünleri için geliştirdiği C tipi silikon aktivatörüdür.Paket İçeriği: 60 ml tüp..
BMS Silibest PuttyC-Tipi ilk ölçü silikon macunu.SILIBEST, polisiloksan bazlı yoğuşma kürlemeli Silikon MacunudurHem iki aşamalı ölçü tekniği hem de tek aşamalı ölçü tekniği için özel olarak formüle edilmiştir.Çok yüksek viskozite ve ayrıntıların mükemmel şekilde çoğaltılması...
BMS Silikit C Tipi SilikonBms markasının c tipi silikon ölçü takımıdır.BMS Silikit C Tipi Silikon EndikasyonlarıHer türlü kron ve köprü restorasyonuİmplant üstü protezlerPaket İçeriğiSilibest 200 ml + Sililight 40 ml + Catalyst gel 15 ml BMS Silikit C Tipi Silikon Teknik Özellikleri ve..
BMS Sililight Light BodyBms marka c tipi silikon 2. ölçü maddesidir.SILILIGHT hafif gövdeli silikon polisiloksan bazlı yoğuşma kürlemedirHem iki aşamalı ölçü tekniği hem de tek aşamalı ölçü tekniği için özel olarak formüle edilmiştir.Düşük viskozite ve ayrıntıların mükemmel şekilde ..
BMS Vinykit A tipi Silikon ÖlçüBMS Vinylight 2. ölçü ve Bms Vinylbest putty 1. ölçü ürünlerini içeren a tipi silikon ölçü takımıdır.BMS Vinykit A tipi Silikon EndikasyonlarıMetal destekli porselenlerZirkonyum destekli porselenlerEmaxLamineİnlay ve onlayEndokronİmplant üstü protezlerBMS Vinykit A tip..
BMS Vinylbest Putty Bms markasının elle karıştırılan A tipi silikon 1. ölçü maddesidir.A Tipi ilk ölçü silikon macun VINYLBEST, hem iki aşamalı ölçü hem de tek aşamalı ölçü teknikleri için özel olarak formüle edilmiş, ayrıntıların çoğaltılmasında en yüksek hassasiyete yönelik bir Silikon Macun ..
Coltene Whaledent Speedex C Tipi Silikon Ölçü Speedex C Tipi Silikon A Tipi Silikon kalitesinde C Tipi Silikon ölçü materyalidir. Düşük büzülmenin bir sonucu olarak, ölçüler boyutsal olarak sabit kalır.7 güne kadar sorunsuz bir şekilde kalıplanabilir.Bu birinci sınıf C-Silikon olağanüstü b..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 55 (5 Sayfa)