Menu
Sepetim

Kerr Take 1 Advanced Kartuş Tanıtım Kiti Hızlı Set

Ürün Özellikleri

Kerr’ in yüksek performanslı ölçü malzemeleri geliştirme konusundaki deneyimiyle birlikte son teknolojik 
ilerlemelerin kullanıldığı yeni Take 1® Advanced™ vinilpolisiloksan (VPS) ölçü materyali, 
dayanıklılık, esneklik, boyutsal stabilite gibi fiziksel özelliklerle her türlü ortamda detaylı ölçü alabilme özelliğinin optimum birleşimini
sunan ilk VPS malzeme sistemidir. Take 1 Advanced, en geniş ölçü süresi ve uygulama seçenekleri sunmaktadır.
Materyal,adeta kendi tercih ettiğiniz tekniğe göre tasarlanmış hissi yaratan bir malzemenin mekanik özellikleri ile mükemmel uyum sağlamaktadır. Münferit ihtiyaçları karşılamak için artık çeşitli sayıda ürünün kullanılmasına gerek yoktur.Tek bir özelliğe odaklanan olağan ölçü materyallerinden farklı olarak Take 1 Advanced’in benzersiz kimyasal niteliği genel performansı arttıran tamamlayıcı özellikler sağlamaktadır. 
Yırtılmaya ve uzamaya karşı olağanüstü dayanıklılık. Undercut’ların etrafını yırtılmadan ve deforme olmadan saran sağlam ve esnek malzeme.
Su emici/hidrofilik materyal. Hiçbir açıklık veya boşluk olmadan en ince ayrıntıda ölçü almayı sağlamak üzere ağız içi sıvılarını ortamdan uzaklaştırır.
Mükemmel boyutsal stabilite. Boyut değişikliğine veya geçici deformasyona bağlı olarak ölçüde şekil bozulması oluşmamaktadır.
Çok geniş viskozite, hazırlık süresi ve uygulama seçenekleri sunmaktadır. Ölçü alınırken sıkça yaşanan zorlukların üstesinden gelinmesine yardımcı olur ve doktor tercihleriyle örtüşür.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı