Menu
Sepetim

Gütta Çözücü

Güta Çözücü: Nedir ve Ne İşe Yarar?

Güta çözücü, endodontik tedavilerde kullanılan bir çözücüdür. Güta perka maddesinin yumuşatılması ve çıkarılması için kullanılır. Endodontik kanalların temizlenmesi ve şekillendirilmesi sırasında, zaman zaman güta perka maddesi kalıntıları kalabilir. Güta çözücü, bu kalıntıların etkili bir şekilde çözülmesini ve temizlenmesini sağlar, böylece kanalların yeniden doldurulmasına hazır hale gelmesine yardımcı olur.

Güta Çözücü Fiyatları

Güta çözücü fiyatları, marka, özellikler ve satıcının politikalarına göre değişiklik gösterebilir. Farklı özelliklere ve boyutlara sahip olan ürünler arasında geniş bir fiyat yelpazesi bulunmaktadır. En uygun fiyatları görmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun güta çözücüyü seçmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
Kalsin Guta Perka ÇözücüsüÖzellikler:Eucalyptol güta perka çözücüsüdür.Uygulama:1. YöntemPulpa odasına ulaşılır ve kalsin güta perka çözücü emdirilmiş pamuk pulpa odasına yerleştirilir.Üstüne geçici dolgu yapılır3-5 gün beklendikten sonra gütaların yumuşamış olması beklenmektedir.2. YöntemPulpa odas..
MAARC G-SOL Gutta ÇözücüMAARC G-SOL Gutta Çözücü Kullanım Amacı/ Endikasyonlar:G-SOL, kök kanalından güta-perka konlarını çıkarmak için tekrarlanan kök kanal tedavileri sırasında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Ürün Tanımı ve Özellikleri:Kanal tedavisi yenilenmesi sırasında güta perkayı ve kanal pa..
Kök kanalının yeniden tedavisi sırasında güta perkanın çıkarılması için d-Limonen bazlı güta perka solventi.EndikasyonlarÇinko Oksit-Öjenol simanı da dahil olmak üzere her türlü kök kanal dolgu materyalini çıkarmak için.Endodontik aletler için dezenfektan/temizleyici olarakKök kanalı yeniden tedavil..
Ürün Tanımı: EpoSolv çözücü yeniden kök kanalı tedavisi sırasında rezin kanal dolgu patları ve fenolik bileşikleri temizlemek için kullanılırBileşimi: Formamid ve Feniletanol.Endikasyonları: EpoSolv, endodontik tedavi sırasında epoksi ve diğer reçine kanal dolgu patları için bir solventtir. Ep..
Prime Dental RC Solve Gütta ÇözücüÖzellikler:Çinko oksit ojenöl bazlı kanal dolgu patılarını yumuşatır.Apikal sızdırmazlığı bozmamak için kontrollü penetrasyon.Kompozit ayarını geciktirmez.Ürün Bilgisi:RC Solve Güta Çözücü, güta perka ve çinko oksit kanal patlarını çözmek için portakal yağının bir t..
Septodont EndosolvÇinko oksit/öjenol simanların ve fenolik reçine tipi patların kolay çıkarılması için endodontik siman solventi.Yüksek yumuşatma gücüDöner alet kullanımını azaltırDaha hızlı ve daha güvenli deobturasyonlarBİLEŞİMEtil asetat, amil asetat ve timol.ÖZELLİKLERBileşimi nedeniyle, bu çözü..
Bileşimi: ÖkaliptolÖzellikleri: Gutta perka için çözücü.Endikasyonları: Lateral kondenzasyon yöntemi kullanılarak yapılan kök kanal dolgu tekniklerinde, master gutta perkanın uygulanmasında ve gutta perka ile yapılan kanal tedavilerinin sökülmesinde kullanılmaktadır.Kullanım Talimatla..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)