Menu
Sepetim

Asitler

Mine ve dentin gibi diş dokuları başta olmak üzere seramik gibi dental dokulara uygulanarak yüzeylerinin pürüzlendirilmesine yarayan ajanlardır. Diş dokuları için fosforik asit solüsyonları, seramik yüzeyler için hidroflorik asitler kullanılır. Farklı konsantrasyonları olabilir.

Bu kategoride diş hekimliğinde kullanılan asit çeşitlerine ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Actino Gel, herhangi bir kompozitin, dolgu macununun veya yapıştırma yapıştırıcısının yapıştırılmasından önce diş minesini ve dentin bakımını veya kompozit yüzeyleri aşındırmak için %37 Fosforik asit içeren mavi renkli viskoz bir jeldir.EndikasyonlarYapışkan bir restorasyon yerleştirilmeden önce hem..
Ultradent Porcelain Etch viskoz, tamponlu %9 hidroflorik asittir. Silan tek bileşenli bir solüsyondur.Porcelain Etch intraoral veya ekstraoral olarak porselen asitleme işlemi için tasarlanmıştır. Veneer, inley, vs. gibi indirekt restorasyonların klinikte asitlenmesi için kullanın. Porselenin asitlen..
SilaneSeramik Silan Solüsyonu  Kontrolü ve yerleştirmesi kolaydırKompoziti veya rezin simanı boyamazTek bileşenli silanPorselenin asitlenmesinden sonra kalıntıları 5 saniye Ultra-Etch™ asitleyici ile temizleyin ve iyice durulayın; ardından Silan uygulaması yapın. Çalışmalar Silan maddesini..
Mine ve Dentin için fosforik asitEndikasyonlarıKompozit esaslı materyallerin dişe bağlanmasında adeziv sistemlerden önce mine ve dentin yüzeyinin pürüzlendirilmesi amacıyla kullanılır.Özellikleri% 35 ortofosforik asit içerir.Mine ve dentinin yüzeyini pürüzlendirerek adezivin ve dolgunun sıkı bir şek..
DMG Etching Gel Jumbo AsitÇok amaçlı etching jeliKullanım AlanlarıMine ve dentinde etching için kullanılır.Avantajları• % 37 fosforik asit jeli• Kolay görünüm için mavi renkli• Ideal tutunma özelliği• DMG’ ye özgün Mikrotip ile hassas, hijyenik uygulama• İki ayrı yoğunlukta vardır.ÖzelliklerEtching ..
CONDAC %37 FOSFORİK ASİT%37 fosforik asit içeren su bazlı jel .FAYDALAR:Yeni daha ince ve daha uzun uçErişilmesi zor alanlarda hassas uygulamayı kolaylaştırırFarklılaştırılmış renkUygulama kontrolünü kolaylaştırırMükemmel tutarlılıkUygulanan bölgeden damlama yapmazSuya iyi ilgiKolay çıkarmaENDİKASYO..
FGM Condac Porcelano Porselen AsitiPorselen aşındırma için %10 hidroflorik asit içeren düşük viskoziteli jel.FGM Condac Porcelano Porselen Asiti, diş hekimleri tarafından porselen ve seramik yüzeylerin hazırlanması ve yapıştırma işlemleri için kullanılan özel bir porselen asitidir. Bu ürün, porselen..
Panora 200, direk kompozit restorasyonların yanı sıra adhesiv simantasyonlarda, tüm seramik veya kompozit restorasyonlarda kullanılan mine aşındırma ve dentin şartlandırma jelidir. Kullanım Alanları Panora 200 aşağıdaki endikasyonlarda mine aşındırma veya total etch tekniği uygulama..
Total Etch %37’lik fosforik asit etching jelidir. Fissür örtücü, direkt kompozit dolgu ve laboratuar bitimli ful seramik restorasyonların  veya kompozitlerin  adeziv simantasyonu kapsamında mine etchingi(asitlenmesi) ve dentinin hazırlanması için kullanılır.Avantajları•Dengeli kullanım öze..
Özellik ve FaydaKolay dağıtım ve uygulamaKalıntı bırakmadan tamamen durulayınTiksotropik özellikler (akıcı değil)EndikasyonlarKompozit ve inley/onley uygulamalarında diş minesinin ve dentinin yüzeyinin hazırlanması...
Nexobio Etchant %37 Fosforik Asit Jel 3*5 Gr·Transcen Etchant %37 fosforik asit aşındırma jeli·İdeal viskozitesi, erken kurumayı önleyecek kadar kalın bir tabaka sağlar.·Transcen Etchant, dağlama derinliğinde (yaklaşık 1,9 mikrometre) kendi kendini sınırlar.Endikasyonlar:·Dentin ve mine için yüzeyin..
%37 ortofosforik asit içerir. Mine ve dentinin yüzeyini pürüzlendirerek adezivin ve dolgunun sıkı bir şekilde dişe bağlanmasını sağlar. Diş yüzeyini plak ve yiyecek artıklarından temizler ve smear tabakasını kaldırır.Paketleme Detayları• 3 ml...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)