Menu
Sepetim

Woodpecker Markasına Ait Ürünler, Çeşitler ve Uygun Fiyatlar Edental'de

“B5 Dental Ultrasonic Scaler, Sabit El Parçası 4 adet EMS uyumlu uç (T1*2,T2*1,T3*1,) 1 Adet Torklu uç Anahtarı”..
WoodPecker C Ünite Monte Işınlı Dolgu Cihazı Diş ünitesine bağlanır. · Zaman ayarı: 5s, 10s, 15s, 20s. · Üç çalışma modu: Tam, Rampalama, Darbe.Teknik Özellikler;24V 50Hz / 60Hz Güç girişi AC15VIşık çıkışı 1000 mW / cm² -1200mW / cm² Net ağırlık 120 gBoyutlar Φ23mm × 263mm..
Woodpecker'ın WOODPECKER i-LED Plus Işınlı Dolgu Cihazı, kullanıcının eline rahatça oturacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır. Sabit bir güç çıkışı kullanan bu ışık, 2300 mw/cm²'ye kadar ışık yoğunluğuyla 2 mm'lik reçine için 1 saniyelik kürlenme süresine sahiptir. Yeni yükseltmenin ardından,..
28kHz frekansında, 3W-20W aralığında güç kapasiteli, 5 adet uç ile birlikte verilen endo, perio ve skaler modu olan mobil, LED ışıklı kavitron.El parçası otoklavlanabilir...
Woodpecker DTE D7 Led Su Hazneli Kavitron Cihazı, ışıklı ve su tanklı taşınabilir kavitron cihazı diş kliniklerinin vazgeçilmez ultrasonik cihazlarındandır.- Woodpecker DTE D7 Led Su Hazneli Kavitron Cihazı, kavitron, proflaksi, detertraj, periodontal tedaviler, endo irrigasyon aktivasyonu..
WOODPECKER DTE Dental Ultrasonic Scaler LED IŞIKLI - V3 LED DTE - Woodpecker - Kavitron Cihazları..
DTE Woodpecker DPEX V Apeks Bulucuİçerik: Ölçüm teliDosya klibi x 4Dudak kancası x 5Ölçüm Dosyası x 2test cihazıPil ve adaptörÇoklu parazit ölçümüBeşinci Nesil en son model, Yükseltilmiş çip ve gerçek zamanlı yanıt ile doğrudan daha fazlasıDaha kararlı, güçlü anti-parazit özelliğiKök kanalında ..
Woodpecker DTE Endo Smart Endomotor Ürün Açıklaması Endo Smart esas olarak Endodontik tedavide kullanılır. Kök kanalı sırasında Hazırlık prosedüründe kök kanalının genişletilip temizlenmesi için kullanılır.Woodpecker DTE Endo Smart Endomotor Özellikler: a) Gerçek zamanlı geri bildiri..
Woodpecker DTE O Light Plus Işınlı Dolgu CihazıWoodpecker O-Light Plus polimerizasyon Lambası - 2300mw / cm2 üzerinde ışık yoğunluğu polimerizasyon lambasıDüşük ısı emisyonu ve minimum enerji tüketimi ile son nesil LED'ler.ÖzellikleriÇok hızlı ışıkla sertleşen, bir saniye 2 mm'lik bir kompozit tabak..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)