Menu
Sepetim

Polieter Ölçüler

Polieter Ölçü Materyalleri: Nedir ve Ne İşe Yarar?

Polieter ölçü materyalleri, diş hekimliğinde ölçü almak için kullanılan elastomerik bir materyal türüdür. Diğer elastomerik ölçü materyallerine göre daha yüksek viskoziteye sahiptirler, bu da daha iyi bir detay yakalama yeteneği sunar. Polieter ölçü materyalleri, hassas ve detaylı ölçüler almak için tercih edilir. Ayrıca, ağız içinde uzun süre dayanıklı kalabilirler ve geri dönüşümlü olmayan ölçüler elde etmek için idealdirler.

Polieter Ölçü Materyalleri Fiyatları

Polieter ölçü materyallerinin fiyatları, marka, paket boyutu ve kaliteye göre değişiklik gösterir. Çeşitli tipte ve paket seçeneklerinde bulunan polieter ölçü materyalleri, farklı bütçelere uygun seçenekler sunar. En uygun fiyatları görmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun polieter ölçü materyallerini seçmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
EndikasyonlarTek aşamalı çift fazlı teknik için geliştirilmiş düşük viskozitedeki bu malzemeyi, yüksek viskoziteli Impregum Penta H DuoSoft ile kombine kuron-köprü, inley-onley ve implant ölçülerinde kullanabilirsinizÖzelliklerYeni jenerasyon polieter ölçü materyalidir.Garant tabanca sistemiyle kull..
3M Impregum Penta H DuoSoft Polieter Ölçü Materyali Paket İçerigi:1 Kutu (2 Takım) H duosoft polieter ölçü3M Espe İmpregum Penta H DuosoftPentamix Cihazı ile Kullanılan Polieter Ölçü Materyali-Tek Aşamalı Çift Fazlı Teknik 3M Impregum Penta H DuoSoft Polieter Ölçü Materyali Özellikler..
3M Impregum™ Penta™ Soft Polieter Ölçü MalzemesiZorlu vakaların kontrolünü elinize almanıza yardımcı olmak için tasarlanan 3M™ Impregum™ Polieter Ölçü Malzemesi, tercih ettiğiniz dağıtım sistemi ve viskozitede mevcuttur. Nemli ortamlarda iyi performans gösterir ve karmaşık vakalar için idealdir. ..
Daha az karmaşık vakalarda daha hızlı, yüksek hassasiyetli ölçüler için tasarlanan ilk süper hızlı polieter. Monofaze ve 1 adımlı ölçü teknikleri için.Özellikler45 saniyelik çalışma süresi ve 2 dakikada hızlı ayarlanmasıyla süper hızlı polieterNemli durumlarda mükemmel performans ve mükemmel akış da..
3M Impregum™ Soft Elle Karıştırılan Polieter Ölçü MateryaliÖlçü malzemelerimizin mükemmel özellikleri, hassas ayrıntıları yakalamanızı ve çarpıcı doğrulukta ölçüler üretmenizi sağlar.Neme dayanıklı malzemelerimiz dokuyla ilk temastan itibaren kan ve tükürüğün yerini alarak mükemmel, boşluksuz ayr..
3M Polieter Ölçü Kaşığı Adezivi Polyether Adhesive, polieter ölçü malzemesi ve ölçü kaşığı arasında yapışmayı sağlar.Kuruma süresi, en iyi genel sonuçlar için 1 dakikadır.Sadece polieter ölçü malzemesi için kullanılır...
3M™ ESPE™ Soft Monophase Polieter Ölçü Materyali;3M™ ESPE™ (Soft) Monophase Polieter Ölçü Materyalinin parlak rengi, sizin için, ölçünün çok daha iyi okunabilirliğini ifade eder, hastanız taze nane tadından hoşlanacaktır ve ölçü bu kadar kolay ağızdan çıkarılabildiği için size minnet duyacaktır...
Cavex Outline Ojenolsüz Ölçü PastasıCavex Outline, doğru protez ölçülerinin alınması için özel olarak geliştirilmiş, öjenol içermeyen bir ölçü macunudur. Ölçü macunu öjenol içermediğinden, ölçü işlemi sırasında hasta doku temasında herhangi bir batma veya yanma hissi yaşamayacaktır.Uygun bir protez,..
PYRAX POLYMARS IMPRESSİON PASTE ( OJENOL İÇERİKLİ) - PYR.İMP12 - Noname - Protez ve Estetik Diş Hekimliği Ürünleri > Diğer..
SS White Impression Paste Ölçü PastasıSS White Impression Paste (Ölçü Pastası), karışım donduğunda, ağız içi ölçüleri almaya uygun yarı-sert bir materyel form olan, iki parçalı bir çinko oksit ve Öjenol bazlı bir ölçü maddesidir.Çinko oksit ojenol içerikli ölçü materyalidir.Ölçülerde detay gösterim ..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)