Menu
Sepetim

Aljinatlar

Aljinatlar: Nedir ve Ne İşe Yarar?

Aljinatlar, diş hekimliğinde kullanılan ve ölçü almak için yaygın olarak tercih edilen elastomerik ölçü materyalleridir. Bu materyaller, hastanın ağız yapısının hassas bir kopyasını oluşturmak için kullanılır. Aljinatlar, alginik asit tuzlarından elde edilir ve alçı gibi sıvı bir formda karıştırılarak ağza yerleştirilir. Aljinatlar, ekonomik olmaları ve kolay kullanımları nedeniyle popülerdir.

Aljinatlar Fiyatları

Aljinatların fiyatları, marka, paket boyutu ve kaliteye göre değişiklik gösterir. Çeşitli tipte ve paket seçeneklerinde bulunan aljinatlar, farklı bütçelere uygun seçenekler sunar. En uygun fiyatları görmek ve ihtiyaçlarınıza en uygun aljinatları seçmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
Bms Dental Italgin AljinatHareketli protezler, ortodontik apareyler, geçici diş yapılmasında vb. durumlarda kullanılan bir tür aljinat ölçü maddesidir...
CAVEX IMPRESSIONAL ALGINATE (ALJİNAT) Cavex Impressional aljinat ölçülerini en ince ayrıntısına kadar almanızı sağlar. Aljinat, çok yüksek elastikiyet, yırtılma mukavemeti ve detay üretiminin (25 μm) benzersiz bir kombinasyonuna sahiptir. Cavex Impressional'ın Normal (90 sn.) ..
Cavex marka aljinat saklama kabı. Aljinatın en önemli üreticilerinden Cavex güvencesiyle aljinat saklama kabı..
Cavex CA 37 Aljinat ÖzellikleriCavex CA 37 Aljinat, aljinat, kalsiyum sülfat ve sodyum pirofosfat gibi reaktif bileşenler içeren bir tozdur. Bu toz, inert bir dolgu maddesi olan diatomlu toprak ile birlikte stabilizatörler, pigmentler ve tatlandırıcılar içerir. Diş hekimi ve/veya diş asistanı gi..
Cavex ColorChange Aljinat Ürün ÖzellikleriCavex ColorChange  Aljinat cavex markasının en son aljinatıdır.Renk değişiklikleri farklı prosedür aşamalarını gösterir.Üç renk değişimi vardır.9 gün boyutsal kararlılığa sahiptir.Yırtılmaya ve deformasyona dayanıklıdır.En az 25 mikronluk detay üretimi ..
Cavex Cream AljinatCavex Cream Aljinat, Cavex aljinat serisinin en yeni üyesidir. 5 µm hassasiyet, yüksek yırtılma mukavemeti ve mükemmel elastikiyet kombinasyonu sayesinde bu dental ölçü malzemesinin özellikleri, silikon kalitesine meydan okuyor. Son derece hızlı su emilimi, karıştırm..
CAVEX GREEN CLEAN Nedir ve Nasıl Kullanılır?•Cavex GreenClean ile aljinat ve alçı kalıntılarını kolay ve hızlı bir şekilde çıkarın. 'Dünyanın En İyi Aljinatları'nın yapımcılarından daha iyi bir aljinat çözücü kim yapabilir?•Cavex GreenClean ölçü kaşıklarını, aletleri ve diğer aksesu..
Cavex Orthotrace Aljinat Nedir?Cavex Orthotrace, doğal meyve kokulu ortodontik aljinat ölçü malzemesidir. Ürün özellikle ortodontistlerin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiştir. Ayrıca Cavex Orthotrace, hastaların daha keyifli bir işlem geçirmesini sağlayacak birçok özelliği bünyesinde ba..
Cavex Tulip AljinatKoyu kıvamlı aljinat ölçü maddesidir.Cavex Tulip Aljinat Endikasyonları:Genel dental pratik ve ortodontistler için uygundur. Total veya parsiyel hareketli protezlerOrtodontik  apareylerGece plağı vb. alışkanlık kırıcılarkarşıt çene model elde edilmesindeGeçici diş ö..
Cavex Tulip Color Switch Aljinat ÖzellikleriCavex Tulip Color Switch Aljinat hızla sertleşen ve sertleşirken de renk değiştiren bir aljinattır.Son derece elastiktir, yırtılmaya karşı dirençlidir.Ortodonti için idealdir.Toz rengi pembedir.Suyla temasında ve karıştırılırken rengi mor olur. sertleşirke..
Dentsply Blueprint Aljinat, Dentsply’in son nesil aljinat ölçü maddesidir. Toz yapısının karıştırma sırasında tozlanmanın saf dışı bırakılması amacıyla özellikle formüle edilmiş olması, karışımı kolaylaştırmış ve çok uzun bir boyutsal sabitlik sunmuştur.Blueprint, beş günlük boyutsal stabi..
Fuji Sharp Kromatik Aljinat Diş hekimleri ve diş hekimliği öğrencilerinin kullanabileceği fiyat performans olarak çok başarılı bir aljinattır.Fuji Sharp Kromatik Aljinat EndikasyonlarıTotal veya parsiyel hareketli protez ölçülerindeKarşıt çene model elde edilmesindeOrtodontik apareylerdeGece pl..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)