Menu
Sepetim

Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon

Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon Ürünleri:
Bu kategori, kliniklerde kullanılan malzemelerin dezenfeksiyon ve sterilizasyon işlemlerinde kullanılan çeşitli ürünleri içerir. Otoklav cihazları, otoklav poşetleri, distile su cihazları, otoklav poşetleme cihazları, başlık sterilatörleri, alet-yüzey-ünit dezenfektanları, sıcak hava sterilatörleri ve ultrasonik temizleme cihazları gibi ürünler bu kategoride yer alır. Bu ürünler, klinik ortamında kullanılan aletlerin ve ekipmanların hijyenik ve steril bir şekilde tutulmasını sağlar. Farklı çeşitlerde ve fiyat aralıklarında sunulan bu ürünler, kliniklerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar.
MİCROVEM AF TIBBİ CİHAZ YÜZEY DEZENFEKTANIKullanım Alanı ve AmacıMICROVEM AF, hidroalkolik solüsyon, küvezlerde, hasta yataklarında, diş ünitelerinde, aeratörlerde, ameliyathane masaları, tıbbi ekipmanların yüzey temizliğinde, kapı kolları, merdivenler.asansörler ve yatay, dikey, tüm yüzeylerde deze..
 A-17, A-22 serisinin sterilizatörleri, B tipi (EN 13060) döngüler ile donanmış su buharlı küçük sterilizatörler alanında, ayrıca güvenlik, performans, esneklik ve kullanım kolaylığı, açısından Anthos un sunduğu yenilikçi çözümleridir.Yüksek kullanım kolaylığı, küçük boyutları ve hoş görünüşü s..
CAVEX IMPRESAFEDiş klinikleri ve laboratuvarlarında hijyen ve sterilizasyon esastır. Bu nedenle Cavex hızlı, güvenli ve son derece etkili bir diş ölçüsü dezenfektanı geliştirdi: Cavex ImpreSafe.Bu devrim niteliğindeki dezenfektan sıvısı yalnızca üç dakika içinde koronavirüs dahil tüm bakteri, mantar..
Profesyonel sınıf B vakumlu otoklavKaliteye yapılan yatırımHangi odacık boyutuna karar verirseniz verin, DAC Professional otoklav ile güvenli bir yatırım yaptığınızdan emin olabilirsiniz.  Almanya'da, sertifikalı imalat standartlarında üretilen bu otoklavlar paslanmaz çelik odacıkları ile, üstü..
Termostatik ayarlıdır. Hem poşetlerin yeterli ısı ile karşılaşmasını garanti eder hem de elektrik tasarrufu sağlar.Farklı boylarda poşetler aynı anda kullanılabilir.Manuel olarak kapama işlemi yapılabildiğinden otoklav poşetleri istenilen ebatlarda kesilebilir. Bu sayade tek tek kanal aletleri veya ..
Dr Schumacher Descosept AF Alkol Bazlı Yüzey Dezenfektanı Ürün Özellikleri:• Descosept AF etanol ve kuarterner amonyum bilesikleri temeline dayanan,aldehit içermeyen kullanıma hazır,hızlı tıbbi cihaz yüzeyi dezenfektanıdır.• Descosept AF cilt tarafından iyi tolere edilir ve hoş kokuludur.• Aldehit i..
Dr Schumacher Descosuc Konsantre Aspiratör ve Kreşuar Dezenfektanı 2 LtDental vakum sistemleri dezenfektanıAvantajlarıMükemmel temizlik özelliği Düşük Köpük Özelliği Vakum Sistemleri için optimal materyal korumasıDESCOSUC Dental vakum sistemlerinin temizlik ve dezenfeksiyonu için deodorize..
Dr Schumacher Orange Solvent Alet TemizleyiciYüzeyler ve tıbbi cihazlar için özel temizleyiciORANGE SOLVENT, tıbbi aletler ve ekipman üzerindeki inatçı kalıntıların tamamen temizlenmesi için hazır bir temizlik çözeltisidir. Ayrıca yapışkan artıkların, kalıcı işaretleyici ve çizik izlerinin zeminlerd..
Alkol Bazlı El DezenfektanıCilde karşı son derece hassastır.Cilt bakımı yapan nemlendirici madde içerir.Dermatolojik olarak test edilmiştir.Noro virüsüne karşı etkilidir.Ürün ÖzellikleriAseptoman %72, alkol bazlı el dezenfektanıdır. Cilde karşı son derece hassastır.Cilt üzerinde tahriş veya hassasiy..
CLEANISEPT SPREY Kullanıma Hazır Alkolsüz Hızlı Yüzey DezenfektanıAldehit, fenol ve alkol içermezAkrilik yüzeyler için uygundurYüksek temizlik gücüne sahiptirKısa temas süresine sahiptirÖzellikle alkole hassas yüzeyler için uygundurCLEANISEPT SPRAY, aldehit, fenol ve alkol içermez. Tıbbi cihaz yüzey..
Dr. Schumacher Desco Drill Dezenfektan·Desco Drill, diş hekimliğinde kullanılan frezler ve diğer döner hassas aletlerin tek işlemde temizliği ve dezenfeksiyonunu gerçekleştiren kullanıma hazır bir preparattır.·Aldehit ve fenol içermez.·İçerdiği etkili korozyon inhibitörleri sayesinde dezenfeksiyon i..
DESCOSEPT AF Alkol Bazlı Hızlı Yüzey Dezenfektanı Özellikleri• Descosept AF etanol ve kuarterner amonyum bilesikleri temeline dayanan,aldehit içermeyen kullanıma hazır,hızlı tıbbi cihaz yüzeyi dezenfektanıdır.• Descosept AF cilt tarafından iyi tolere edilir ve hoş kokuludur.• Aldehit içermediği için..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 66 (6 Sayfa)