Menu
Sepetim

3M Espe Markasına Ait Uygun Fiyatlı Ürünler Edental'de

3M RelyX Universal Rezin Siman Deneme KitiHemen hemen tüm yapışkan ve kendinen yapışkanlı endikasyonlar için Universal dual-cure Rezin SimanNeredeyse operasyon sonrası hassasiyet yokUygulamayı basitleştirir ve stokları azaltır - öğrenmesi daha kolay, kullanımı daha kolay, yerden, zamandan ve paradan..
3M Cavit™-G Geçici Dolgu MateryaliEl aletleriyle uygulaması kolaydır.Nemli ortamda çabuk ve hava kabarcıksız sertleşir.Geçici dolgular için başarısı kanıtlanmış materyal.Hafifçe genleşmesi marjinal sızıntıyı engeller.Motor ve frez kullanmadan çıkarılabilir.Tükürük ve sıvılarla kendiliğinden sertleşi..
Clinpro™ Glycine Prophy Powder, en uzun klinik geçmişi olan glycine air-polishing tozudur.Yumuşak ve suda çözünür glycine teknolojisi sayesinde, supra ve subgingival temizliğini nazikçe tamamlar.Supra ve subgingival plağın kaldırılması için uygulanır.Kuret kullanılarak yapılan geleneksel prosedürler..
Özel şırıngası ve akışkanlığı sayesinde en dar fissürlere ve çukurlara bile kolay uygulanır.Clinpro™ sealant diş yüzeyine uygulandığında görünülürlüğünü arttıran pembe renktedir. Işıkla sertleştirildikten sonra rengi beyaza döner, bu sayede diş hekimi fissür örtücüyü uyguladığı yeri kürlemeden önce ..
3M Clinpro White Varnish Flor Vernik 50 Lik - Florid İçeren Hassasiyet Giderici Vernik • Ağız içinde ulaşılması zor alanlara ulaşacak şekilde formüle edilen ve kolay uygulanan, tek dozluk ambalajı  içerisinde pratik bir hassasiyet giderici cila olan Clinpro White Varnish’in uygulama sonr..
•Normal Sertleşen veya hızlı sertleşen toz alternatifi ile, bu flor salgılayan karboksilat yapıştırma simanı, simantasyon sonrası hassasiyeti azaltan nötral pH değerine sahiptir.•Primer ve Bonding ajan kullanımı gerekli olmayan basit bir yöntemdir•İnce film kalınlığı•Flor salınımı yapar.•Azaltılmış ..
3M Espe Adper Single Bond 2 Adeziv Ürün ÖzellikleriPrimer ve bond tek şişededir.Aseton İçermez.5. jenerasyon bonddur.3M Espe Adper Single Bond 2 Adeziv EndikasyonlarıÖn ve arka dişlerin kompozit restorasyonundaKompozit ve porselen veneer yapımındaKırık kompozit dolguların tamirindeAmalgam dolgulara ..
3M Karıştırma Ucu Ürün İçeriği Garant karıştırma uçları garant tabanca ucuna takılarak ölçü materyalinin otomatik ve kolay bir karıştırma yapmasını sağlar. Garant ™ İntraoral İpuçları ile uyumlu (beyaz) Boş olmayan gösterimler için homojen karıştırma Gelişmiş dolgu teknolojisi, güç ve ..
3M Karıştırma Ucu Ürün İçeriği·      Garant karıştırma uçları garant tabanca ucuna takılarak ölçü materyalinin otomatik ve kolay bir karıştırma yapmasını sağlar.·      Garant ™ İntraoral İpuçları ile uyumlu·     &n..
3M Espe Scotchbond Universal Plus Bond Adeziv 3M Espe Scotchbond Universal Plus Bond Adeziv Sistem dünyadaki ilk ve tek radyoopak, tüm direkt ve indirekt restorasyonlarda tüm asitleme teknikleriyle kullanılabilen universal adezivdir.3M Espe Scotchbond Universal Plus Bond Adeziv ÖzellikleriPost-..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 67 (6 Sayfa)