Menu
Sepetim

3M Filtek Z550 Universal Kompozit Tek Tüp 4 gr

3M Filtek Z550 Universal Kompozit Tek Tüp 4 gr
3M Filtek Z550 Universal Kompozit Tek Tüp 4 gr

Mevcut Seçenekler:

3M™ Filtek™ Z550 Nano Hibrit Üniversal Restoratif Refil

Filtek™ Z550 Nano Hybrid Universal Restorative, anterior ve posterior restorasyonlarda kullanılmak üzere tasarlanmış görünür ışıkla aktive edilen bir nanohibrit kompozittir. Kompozitin diş yapısına kalıcı olarak bağlanması için bir diş yapıştırıcısı kullanılır. 12 renkte mevcuttur, bunlardan ikisi Opaque'tir. Tüm renkler radyoopak ve floresan özelliklidir. Şırınga şeklinde paketlenmiştir.

Endikasyonlar:

• Direkt anterior ve posterior restorasyonlar, bunlar arasında okluzal yüzeyler de bulunur
• Temel oluşturmalar
• Splintleme
• İndirekt restorasyonlar arasında inleyler, onleler ve veneerler

Renkler:

Filtek™ Z550 Nano Hybrid Universal Restorative'ın renklendirme sistemi, Vitapan® Classical Shade Guide'a dayanmaktadır. Çoğu diş hekiminin günlük ihtiyaçlarını karşılamak için basitleştirilmiş bir dizi renk seçildi. A1, A2, A3, A3.5, A4, B1, B2, B3, C2 ve D3 gibi renkler, iki dentin benzeri renk olan OA2, OA3 ile birlikte mevcuttur.

Kullanım Kolaylığı.

Nanohibrit kompozitler, çok yönlü ve kullanımı kolay oldukları için popülerdir. Bir kompozitin kullanımını kolaylaştıran faktörler arasında renklendirme sistemi, cilalanabilirlik ve beklenen estetik sonuçlara ulaşma kolaylığı bulunur. Filtek Z550 Nano Hibrit restoratif renklendirme sistemi, Vita® Classical Shade Guide ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmış olup çoğu diş hekiminin günlük ihtiyaçlarını karşılamak üzere 12 renk içerir. Bazı hibritlerde cilalanabilirlik sorunu olabilir, ancak Filtek Z550 Nano Hibrit restoratif dolgu paketi özellikle kolay cilalanabilir bir kompozit elde etmek için tasarlanmıştır. Bu faktörlerin birleşimi, Filtek Z550 Nano Hibrit restoratifin kullanımını kolaylaştırır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı