Menu
Sepetim

Alet Dezenfektanları

Alet dezenfektanları kategorisinde konsantre ve konsantre olmayan alet dezenfektanları çeşitlerine ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Dürr Dental HYGOBOX Dezenfektan Kutusu Turkuaz - hygobox-turkuaz - Dürr Dental - Alet Dezenfektanları..
Dürr Dental ID 212 Forte Konsantre Alet Dezenfektanı - id212fort - Dürr Dental - Alet Dezenfektanları..
Dürr Dental ID 212 Konsantre Alet Dezenfektanı - id212 - Dürr Dental - Alet Dezenfektanları..
Dürr Dental ID 220 Frez Dezenfektanı Aldehitsiz - id220 - Dürr Dental - Alet Dezenfektanları..
IMICRYL Imisemme Alet Temizleme Sıvısı Hastane, poliklinik ve muayenehanelerde kullanılan el ve cerrahi aletler, ölçü kaşıkları elmas frezler, diş tedavisinde kullanılan kanal aletleri gibi paslanmaz çelikten imal edilmiş tüm tıbbi cihazların karbon yanmasıyla oluşan kirliliklerinde, tüm medika..
Nötral pH’a sahiptir.Cildi tahriş etmez.1.000 gram konsantre toz ile 500’den fazla alet temizleyebilirsiniz.Ölçü kaşığı, spatül vb aletlerden aljinat, silikon, alçı kalıntıları vb maddeleri temizlemek için kullanılır...
DESCO CLEANERAldehitsiz ve Fenolsüz Tıbbi Aletler için Toz Temizleyici. Özellikleri:• Ultrasonik yıkama cihazları ile temizlik prosedürü için uygundur.• Desco Cleaner, metal, plastik, seramik, cam ve porselen tıbbi araç ve aletlerin etkili, hızlı temizliğinde kullanılan toz formda bir temizleyi..
Dr Schumacher Orange Solvent Alet TemizleyiciDiş aletleri için özel temizleyiciDoğal portakal yağlarından yapılmışMükemmel temizlik gücüDental materyal kalıntılarını kolayca giderir.ORANGE SOLVENT, aljinat ve çimento kalıntılarının yanı sıra dental aletler ve envanterden çinko lekelerini iyice temiz..
Dr. Schumacher Desco Drill Dezenfektan ve Spring Frez Kutusu·      Desco Drill, diş hekimliğinde kullanılan frezler ve diğer döner hassas aletlerin tek işlemde temizliği ve dezenfeksiyonunu gerçekleştiren kullanıma hazır bir preparattır.·     &n..
Tıbbi Aletler için Aldehit İçermeyen Konsantre Alet Dezenfektan- Yüksek materyal uyumluluğu- Tıbbi aletlerin ön temizlik ve dezenfeksiyonu için ideal- Mükemmel temizleme özelliğiÜrün ÖzellikleriPERFEKTAN ENDO tıbbi aletleri daldırma yöntemiyle temizleme ve dezenfekte etmek için kombin..
erfektan Endo Alet Dezenfektanı Konsantre 2 LtTıbbi Alet ve Endoskoplar İçin Manuel Konsantre Alet DezenfektanıÖzellikleriİyi temizleme özellikleri olan aldehitsiz preparattır.Yüksek malzeme uyumluluğu- endeskopların yeniden kullanıma hazırlanması için uygundur.Kapsamlı virüsid etkisi vardır.Pentax,..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)