Menu
Sepetim

Alet Dezenfektanları

Konsantre Alet Dezenfektanları: Nedir ve Ne İşe Yarar?

Konsantre alet dezenfektanları, diş hekimliğinde kullanılan aletlerin dezenfeksiyonu için özel olarak tasarlanmış yoğun formülasyonlara sahip dezenfektanlardır. Bu ürünler, bakteri, virüs ve diğer patojenleri etkili bir şekilde yok ederek hijyen standartlarının korunmasını sağlar. Genellikle suyla seyreltilerek kullanılır ve çeşitli uygulama yöntemleriyle (daldırma, püskürtme vb.) aletlerin temizlenmesi sağlanır. Konsantre alet dezenfektanları, kliniklerde sterilizasyonun güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olur ve hastaların güvenliğini sağlar.

Konsantre Alet Dezenfektanları Fiyatları

Konsantre alet dezenfektanları fiyatları, ürünün markası, miktarı ve formülasyonuna göre değişiklik gösterir. Çeşitli bütçelere uygun seçenekler sunan bu dezenfektanlar, tekli veya toplu halde satın alınabilir. Daha yüksek kaliteli veya özel formülasyonlu dezenfektanlar genellikle daha yüksek fiyat aralıklarında bulunur. En uygun fiyatları görmek için kategorimize göz atabilirsiniz.
Dr Schumacher Orange Solvent Alet TemizleyiciYüzeyler ve tıbbi cihazlar için özel temizleyiciORANGE SOLVENT, tıbbi aletler ve ekipman üzerindeki inatçı kalıntıların tamamen temizlenmesi için hazır bir temizlik çözeltisidir. Ayrıca yapışkan artıkların, kalıcı işaretleyici ve çizik izlerinin zeminlerd..
Dr. Schumacher Desco Drill Dezenfektan·Desco Drill, diş hekimliğinde kullanılan frezler ve diğer döner hassas aletlerin tek işlemde temizliği ve dezenfeksiyonunu gerçekleştiren kullanıma hazır bir preparattır.·Aldehit ve fenol içermez.·İçerdiği etkili korozyon inhibitörleri sayesinde dezenfeksiyon i..
Aletlerin steril edilmeden önce alet dezenfektanında saklanması için 3 litrelik dezenfektan küveti...
ID 212 Forte Alet DezenfektanıGenel, cerrahi ve döner aletlerin temizliği ve dezenfeksiyonu için konsantreUltrasonik temizleme cihazında bakterisidal, tüberkülosidal, levürosit, sınırlı virüsidal (HBV, HCV, HIV ve koronavirüsler de dahil olmak üzere kılıflı virüsler) ve kılıfsız adeno ve noro virüsl..
ID 212 Alet DezenfektanıYüksek materyal uyumluluğu ile el aletlerinin temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri için konsantre kimyasalUltrasonik temizleme cihazında bakterisidal, tüberkülosidal, levürosit, sınırlı virüsidal (HBV, HCV, HIV ve koronavirüsler de dahil olmak üzere kılıflı virüsler) ve kılıfs..
Genel, cerrahi ve döner aletlerin temizliği ve dezenfeksiyonu için geniş bir etki spektrumuna sahip konsantre aet dezenfektanıUltrasonik temizleme cihazında bakterisidal, tüberkülosidal, mikobakterisidal, levürosit, sınırlı virüsidal (HBV, HCV, HIV ve koronavirüsler de dahil olmak üzere zarflı virüs..
ID 220 Frez DezenfektanıDöner aletleri temizlemek ve dezenfekte etmek için kullanıma hazır, tam virüsidal solüsyonBakterisidal, mikobakterisidal, tüberkülosidal, levürosit, fungisidal, virüsidal(Alman Viral Hastalıklarla Mücadele Derneği/Robert Koch Enstitüsü Yönetmeliği ile EN 14476 ve EN 17111 sta..
Imisemme Alet Temizleme ÇözeltisiHastane, poliklinik ve muayenehanelerde kullanılan el cerrahi aletler, ölçü kaşıkları elmas frezler, diş tedavisinde kullanılan kanal aletleri gibi paslanmaz çelikten imal edilmiş tüm tıbbi cihazların karbon yanması ile oluşan kirlikilkerinde, tüm medikjal alnlarda b..
Konsantre alet temizleme tozu. AvantajlarNötral pH’a sahiptir.Cildi tahriş etmez.1.000 gram konsantre toz ile 500’den fazla alet temizleyebilirsiniz.Kullanım AlanlarıÖlçü kaşığı, spatül vb aletlerden aljinat, silikon, alçı kalıntıları vb maddeleri temizlemek için kullanılır...
DESCO CLEANERAldehitsiz ve Fenolsüz Tıbbi Aletler için Toz Temizleyici. Özellikleri:• Ultrasonik yıkama cihazları ile temizlik prosedürü için uygundur.• Desco Cleaner, metal, plastik, seramik, cam ve porselen tıbbi araç ve aletlerin etkili, hızlı temizliğinde kullanılan toz formda bir temizleyi..
ÜRÜN AÇIKLAMASIPERFEKTAN ENDO, patente tabi aktif bir prensibe dayalı olarak malzeme dostu, etkin temizleyici enstrüman dezenfektanıdır. PERFEKTAN ENDO, iyi temizlik özelliklerine sahip, aldehit ve fenol içermeyen bir dezenfektan temizleyici olarak nitelendirilir.Uygulama AlanıAletlerin ve endoskopl..
Perfektan Endo Alet Dezenfektanı Konsantre 2 LtTıbbi Alet ve Endoskoplar İçin Manuel Konsantre Alet DezenfektanıÜrün Özellikleriİyi temizleme özellikleri olan aldehitsiz preparattır.Yüksek malzeme uyumluluğu- endeskopların yeniden kullanıma hazırlanması için uygundur.Kapsamlı virüsid etkisi vardır.P..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)