Menu
Sepetim

Ortodonti Ürünleri

Ortodonti Ürünleri
Aderer Pensi Ürün Açıklamasi 3 Ağızlı  ortodonti pensiOtoklava girer2 Diş altta 1 diş üstte yer alır.Ortodonti alanından kullanılan penstir...
Kruger Kontrast Ayna Ürün Özellikleri Yüksek dereceli metalden üretilmiştir.Kullanımı kolayYaklaşık %100 ışığı yansıtır, gerçek renkleri temsil ederSon Derece Parlak, Yuvarlak KenarlarHafif AğırlıklıYüksek DayanıklılıkPassız Korozyona Dirençli - Pasifleştirilmiş..
Elastik Ligatür 8 Ligatür İçin 20 Çubuk - figure8ties - IOS Ortho - elastomer ürünleri..
FGM Ortho BiteGeçici diş kapanışı ve bant simantasyonu için ışıkla sertleşen kompozit.•Kendinden yapışkanlı sistem•Kendiliğinden tesviyeFaydalarÇok yönlülük:Dengeli viskozitesi sayesinde tek bir ürünle oklüzal kaldırma ve ortodontik bantları yapıştırmanıza olanak tanır.Kendinden yapışkanlı sistem:Ke..
Ortodontik braketlerin yapıştırılması için ışıkla sertleşen ortodontik siman.Klinik FaydalarPratiklik ve Çeviklik:Fotoaktivasyon, braketlerin yapıştırılmasında ve ortodontik arkın anında kurulumunda profesyonel tam kontrol sağlar.Yapışkanlık gücü:Dengeli yapışkanlık, tedavi boyunca yapışkanlığın boz..
Ortodontik mumun yerini etkin bir şekilde alan, ışıkla sertleşen kompozit. Profesyonel kullanım.•Ortodontik cihazların hastanın mukozasıyla temasını önleyerek lokal tahrişi geleneksel ağdaya göre daha etkili bir şekilde önler.FaydalarKolay Uygulama ve Çıkarma:Ürün ortodontik cihazların yüzeylerine d..
Intra Oral Elactic Neon - intraoralelacticneon - IOS Ortho - elastomer ürünleri..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 92 (8 Sayfa)