Menu
Sepetim

Periodontoloji Ürünleri

Periodontoloji Ürünleri kategorisinde diş hekimliğinde periodondoloji ana bilim dalında kullanılan periodontal sond, gracey küret, kavitron cihazları, kavitron uçları, airflow tozları ve airflow profilaksi pastaları gibi ürünlerin çeşitlerine ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Clinpro™ Glycine Prophy Powder, en uzun klinik geçmişi olan glycine air-polishing tozudur.Yumuşak ve suda çözünür glycine teknolojisi sayesinde, supra ve subgingival temizliğini nazikçe tamamlar.Supra ve subgingival plağın kaldırılması için uygulanır.Kuret kullanılarak yapılan geleneksel prosedürler..
Özellikler:GlutensizUSA'da yapılmıştırSıçrama önleyici özelliği vardırÜrün Açıklaması:Qartz, temizleme ve cilalama maddelerinin benzersiz bir karışımını içeren bir profilaksi macunudur. Bu karışım,emaye kaybını en aza indirirken leke çıkarmayı en üst düzeye çıkarır. Etkili bir florürseviyesinin koru..
AIR-FLOW ® CLASSIC sodyum bikarbonat tozu yeni bir formülle yenilendi: COMFORT. Maksimum hasta konforu için granül metrik boyutu neredeyse %40 oranında azaltılarak 65 µm'den 40 µm'ye çıkarıldı. Hoştur, lezzetlidir ve biyofilmi, lekeleri, ağır pigmentasyonu ve genç diş taşlarını gidermede aynı derece..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 93 (8 Sayfa)