Menu
Sepetim

Kerr Cleanic Profilaksi Pastası

Kerr Cleanic Profilaksi Pastası
Kerr Cleanic Profilaksi Pastası

Mevcut Seçenekler:

Kerr Cleanic Profilaksi Patı

Tek seferde mükemmel temizleme ve parlatma sağlar. 
Patentli Perlite Teknolojisi
Hepsi Bir Arada Tek Aşamalı Profilaksi Patı
Zaman Tasarrufu
Bilimsel Olarak Kanıtlanmış mine ve dentin tabakasında düşük abraziv etki ile yüksek temizleme ve cilalama yeteneği
Perlite içeren dişeti patları
Cleanic® –entegre temizleme çeşitliliği içeren (perlite), tüp içinde sunulan, üç farklı aromada ve aşağıda belirtilen endikasyonları için etkisi kanıtlanmış üniversal profi temizleme macunu:
Cleanic® Light (3184): Tatlandırıcı madde, suni renklendirici içermeyen, özellikle alerjisi olan hastalar için geliştirilmiş yeni hepsi bir arada (all-in-one) profi temizleme macunu.
Cleanic - Tüpte Nane Aromalı ve Florürlü (3180): Hastalar tarafından en çok beğenilen aroma, klasik formül ve endikasyon („Kavanozda ve tek doz Cleanic" web sayfasına bakınız).
Cleanic – Tüpte Balonlu Sakız Aromalı ve Florürlü (3181): Büyük ve küçük çocuklar için!
Cleanic – Tüpte Yeşil Elma Aromalı ve Florürlü ve Mentolsüz (3182): Homeopatik hastalar ve/veya ağız kanseri olan hastalar için. İdeal endikasyon: yakıcı olmaması gereken durumlarda (örn.; mentol, özellikle yaralar varsa yakıcıdır).
Cleanic – Tüpte Nane Aromalı ve Florürsüz (3183): Ortodonti uygulamaları için (braket fiksasyonu için bağlayıcılarla etkileşimi yoktur), flor zehirlenmesi durumlarında ve aynı seansta simanlama işleminden önce. Restorasyon prosedürlerinden hemen önce genel profilaksi tedavisi için.
Bütün formüllerin Pro-Cups ürünlerimizle (lateks içermeyen ve sıçramayı önleyen iç ve dış lamellar (katmanlı) yapıları olan) birlikte uygulanması tavsiye edilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme Yazısı