Menu
Sepetim

Tokuyama Markasına Ait Ürünler, Çeşitler ve Uygun Fiyatlar Edental'de

 TOKUYAMA Universal Bond II Kit Nedir? TOKUYAMA Universal Bond II  Tokuyama'nın her türlü direkt ve indirekt restorasyon türleri için geliştirdiği universal bir bonddur. TOKUYAMA Universal Bond II Kit ÖzellikleriSeramik, metal ve zirkonyum materyaller ile uyumluIşıkla ve self-cu..
Tokuyama Bond Force II Set Nedir?Tokuyama bond force tek komponentli, kendinden asitli yüksek seviyede flor salgılayan bir 7. jenerasyon adeziv materyalidir. SR (kendinden güçlenen) patentli monomeri ile bond force dişe üç boyutlu (3d) bir ağ oluşturarak mine ve dentine güçlü ve uzun ömürlü bir tutu..
ESTECEM IIESTECEM II DUAL-KÜR (IŞIKLA VEYA KENDİNDEN KÜRLENEN), RADYOPAK ADEZİV REZİN SİMANDIR. DİŞ VE PROTEZİK MATERYALE ÇOK İYİ ADEZİV ÖZELLİKLER GÖSTERİR. MÜKEMMEL MANİPİLASYON VE ESTETİK SUNAR.Endikasyonları•Cam veya Oksit Seramiklerden (Porselen, Zirkonyum ve Alüminyum) üretilmiş tüm kron, köpr..
Tokuyama Estelite AsteriaTokuyama Estelite Asteria kompozit restorasyonların sadeleştirilmiş 2 adımlı katmanlandırılmasını gerçekleştirmek için geliştirilmiştir. Yalnızca 5 gövde tonu ve 2 mine tonuyla geniş bir doğal diş yelpazesini tamamlar.Son teknoloji optik özellikleri sayesinde Gövde tonları d..
Tokuyama Estelite Asteria KompozitTokuyama Dental, Supra-Nano Küresel dolgu teknolojisiyle geliştirdiği çeşitli kompozit reçinelerle öne çıkıyor. RAP teknolojisi™ ve özel dolgu teknolojisiyle Estelite Flow Quick®'tan Estelite Omega®'ya kadar çeşitli ürünler sunuyor. Estelite Asteria, basitleştirilmi..
ESTELITE BULK FILL FLOWBÜZÜLME STRESİNİ ELEMİNE EDEN TEK TABAKA AKIŞKAN TEKNOLOJİESTETİK RESTORASYONLARINIZ İÇİN GEREKLİ OLAN KAVİTE KONFİGRASYONLARINDA STRESİ ORTADAN KALDIRAN AKIŞKAN BULK KOMPOZİT SONUNDA SİZLERLE. DENTAL RESTORASYONLAR İÇİN REZİN KOMPOZİT!Endikasyonlar•Lateral-posterior kavite re..
ÜRÜN TANIMI VE GENEL BİLGİLER1) ESTELITE COLOR, direkt ve indirekt reçine restorasyonlarının bireyselleştirilmiş renk karakterizasyonları için düşük viskoziteli, ışıkla sertleşen bir renktir. ESTELITE COLOR kompozit restorasyonun katmanlarının altına veya içerisine uygulanır.2) ESTELITE CO..
Tokuyama Estelite Quick Posterior Kompozit ÜRÜN AÇIKLAMASI VE GENEL BİLGİLER1. ESTELITE POSTERIOR, posterior restorasyonlarda kullanılmaya yönelik, ışıkla-sertleşen bir radyoopak kompozit rezindir. ESTELITE POSTERIOR ağırlığının %84’ü oranında (hacmen %70) silika-zirkonya dolgu malzemesi içerme..
Tokuyama Estelite Sigma Quick Tek Tüp KompozitBİR SANAT ESERİ OLUŞTURMAK İÇİN 90 SANİYEYE KADAR VAKTİNİZ VAR, IŞIK UYGULAMASI İÇİN İSE SADECE 10 SANİYE. BUKALEMUN ÖZELLİĞİ OLAN YENİ SUBMİKRON KOMPOZİT YAKIN ZAMANDA TOKUYAMA’NIN PATENTİNİ ALDIĞI RAP (RADİKAL GÜÇLENDİRİLMİŞ FOTOPOLİMERİZASYON TEKNOLOJ..
Tokuyama Estelite Sigma Quick KompozitEstelite muhteşem bukalemun efektine sahip, radyopak, her biri 0,2 nanometreden küçük simetrik dizilmiş partiküllerden oluşan supra-nano hibrit bir kompozittir. A ğırlık olarak %82 ve hacim olarak %71 doldurucu oranına sahiptir. Polimerizasyon büzülmesi %1,3 ile..
Tokuyama Estelite Universal Flow Akışkan KompozitFarklı klinik durumlar için 3 ayrı viskozitede akışkan kompozit. ÜÇ FARKLI VİSKOZİTE SEÇENEĞİ: ÇOK DÜŞÜK, ORTA, YÜKSEKHigh Viskozite için Endikasyonlar•Direk anterior ve posterior restorasyonlar (özellikle küçük yüzeysel boşluklar için)•Sınıf I ve II ..
Tokuyama Estelite Universal Flow Akışkan KompozitFarklı klinik durumlar için 3 ayrı viskozitede akışkan kompozit. ÜÇ FARKLI VİSKOZİTE SEÇENEĞİ: ÇOK DÜŞÜK, ORTA, YÜKSEKMedium Viskozite için Endikasyonlar•Sınıf I, II ve III küçük oyukların restorasyonu•Fissurotomi sonrası Küçük Sınıf I oyukların / res..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)