Menu
Sepetim

C Tipi Silikon Ölçü Maddeleri

C tipi silikonlar kondansasyon polimerizasyon yoluyla sertleşen ve çok yaygın olarak kullandığımız ölçü maddeleridir. İmplant üstü restorasyonların ölçüsünde c tipi silikonlar kullanılabilmektedir, keza sabit protezlerde de kullanılabilmektedir.

Bu kategoride c tipi silikon ölçü materyalleri çeşitlerine  ve c tipi silikon ölçü materyalleri fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

BMS Catalyst Gel 60 MlBms markasının Silibest, Sililight ve Sililab ürünleri için geliştirdiği C tipi silikon aktivatörüdür.Paket İçeriği: 60 ml tüp..
BMS Silibest Putty C-Tipi ilk ölçü silikon macunu. SILIBEST, polisiloksan bazlı yoğuşma kürlemeli Silikon Macunudur Hem iki aşamalı ölçü tekniği hem de tek aşamalı ölçü tekniği için özel olarak formüle edilmiştir. Çok yüksek viskozite ve ayrıntıların mükemmel şekilde çoğaltılması. ..
BMS Silikit C Tipi SilikonBms markasının c tipi silikon ölçü takımıdır.BMS Silikit C Tipi Silikon EndikasyonlarıHer türlü kron ve köprü restorasyonuİmplant üstü protezlerPaket İçeriğiSilibest 200 ml + Sililight 40 ml + Catalyst gel 15 ml BMS Silikit C Tipi Silikon Teknik Özellikleri ve..
BMS Sililight Light Body Bms marka c tipi silikon 2. ölçü maddesidir.SILILIGHT hafif gövdeli silikon polisiloksan bazlı yoğuşma kürlemedir Hem iki aşamalı ölçü tekniği hem de tek aşamalı ölçü tekniği için özel olarak formüle edilmiştir. Düşük viskozite ve ayrıntıların mükemmel şekilde ..
Coltene Whaledent Speedex C Tipi Silikon Ölçü Speedex C Tipi Silikon A Tipi Silikon kalitesinde C Tipi Silikon ölçü materyalidir. Düşük büzülmenin bir sonucu olarak, ölçüler boyutsal olarak sabit kalır.7 güne kadar sorunsuz bir şekilde kalıplanabilir.Bu birinci sınıf C-Silikon olağanüstü b..
Coltene Whaledent Speedex Light Body 2. ÖlçüColtene Whaledent markasının özellikle kendi ürünü C Tipi silikon ölçü materyalleri için ürettiği 2. ölçü materyalidir.Speedex ÖzellikleriA TİPİ SİLİKON KALİTESİNDE C TİPİ SİLİKON.● 7 gün boyut kararlılığı● Kontrol edilebilir çalışma süreleri● Yüzey aktif●..
Heraeus Kulzer Optosil C Tipi Silikon Putty Özellikleri: Hassas ölçümler için polisiloksan bazlı c tipi silikon ölçü materyalidir. Optosil macun kıvamında bir kondenzasyon silikon materyalidir. Başlangıçtaki yüksek akışkanlık özelliği ve donmadan sonra en uygun sertliğe erişmesi bu ürünü her t..
Kulzer Oxasil Universal AktivatörOxasil dental kliniklerde günlük kullanım için uygundur. Soft Putty ile düşük viskozitedeki materyalin birleşmiş sistemidir. Kullanıcı dostudur. Hassas ve detaylı reprodüksiyonu sağlar. İçeriğindeki hafif nane aroması, ölçü alımı sırasında hastalarınızın konforunu ar..
Heraeus Kulzer Xantopren L BlueHeraeus Kulzer Optosil c tipi silikon 2. ölçüsüdür. 1965'den beri klinik olarak kanıtlanmış bir çözüm sunar.Xantopren L Blue 3 farklı Hereaus Kulzer ürünüyle duruma göre kullanılabilir. Böylece diş hekimliği profesyonellerinin her türlü ihtiyacı karşılanmış olur.Op..
Heraeus Kulzer Xantopren M MucosaXantopren M mukoza ve Xantopren birleşimi, dişsiz ark ölçüleri konusunda Heraeus Kulzer firmasının çözümüdür. Total protez ölçüsünde güvenle kullanılabilir. Xantopren M mukozası en iyi fonksiyonel mukozal izlenimler için kullanılır. Fonksiyonel kenar ö..
Hereaus Kulzer Xantopren VL PlusOptosil/Xantopren Heraeus Kulzer markasının 1965 yılından beri C Tipi Silikonlar için standartı belirlediği bir dental üründür. Çeşitli kombinasyonlarda kullanılır. Aşağıda bu kombinasyonlara göre özelliklerini bulabilirsiniz. Optosil® Comfort Putty / Xantopren® C..
Lascod Silaxil C Tipi Silikon Putty (1. ölçü) mor rengi ve ikinci ölçünün yeşil rengi, baz macun ile katalizör arasındaki karışımın mükemmel homojenliğini doğrulamaya olanak tanır ve ardından birinci ve ikinci ölçü arasında mükemmel bir kromatik kontrast yaratır. Viskoziteler manuel karı..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)